reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witajcie jestesmy dzis po usg wiec tak synek wazy 1800 w 31 tc wszystko oki:-) rosnie zdrowo ale jak zawsze buzka zaslonieta raczkami moj mezus to sie napatrzec nie mogl ciesze sie ze wszystko oki ulga taka same wiecie jak na usg sie idzie juz w nocy tak nie moglam spac budzilam sie msylalam.POZDRAWIAM
Super !!!!!

Kłaczek super fotka i piękny domek ma zimorodek

U nas po burzy wyłączyli prąd.
Światła nie było ponad 4 godziny .Mały mi się zafiksował na maxa ,bo on się boi jak światła nie ma.
Nie dlatego,że ciemno,ale jak to dziecko z autyzmem -nie ma nad tym kontroli ,więc nie czuje się bezpiecznie.:sorry::sorry::sorry:
 
reklama
Witam!
Ja standardowo z wyrka. Przeziebienie poszlo, ale przyszl koszmarne bole wrzodowe. Nie radze sobie z nimi i nic nie moge brac :( Caly dzien jak w amoku, ciezko sie skoncentrowac, a mam przeciez w domu malego smyka, ktory bardzo ptrzebuje mame :(
Pojechalam dzisiaj na bete, ale po wynik pojade juz jutro, bo dzisiaj nie dalam rady.

Lenka gratuluje! Synek juz calkiem calkiem :) JA tez jestem ze Szczecina. Do kogo chodzisz do gina?
I wiem jak to jest stresowac siep rzed usg! Najwazniejsze, ze wszystko ok.

Klaczku ale z Ciebie gwiazda :)
Nie doczytalam, ale co sie stalo?

Gosiaczku bardzo dziekuje za te normy. Niby je znam, glupia nie jestm, a panikuje masakrycznie :(
Jak sie czujesz? Usg juz tuz tuz :)

Ilona24 ja nie pomoge z cyklem, bo w zyciu nic takiego noe robilam.

As jak to nie maja takiej igly? Na biopsje umawiaja, a sprzetu nie ma?

Co do faceta to ja nie narzekam. Ze wszystkim mozna sie dogadac, cierpliwy i w domu wszystko oagrnie. Co do drugiej ciazy to niby chcial, ale zawsze cos innego akurat bylo wazne. On chyba nie czail, ze ja mlodsza juz nie bede. Oni przeciez dlugo maja szanse byc ojcami. Dopiero jak mu wytlumaczylam o co kaman to zrozumial :)
 
Witam Was! Odebrałam dziś wynik cytologii i tam pisze, że mam II i powiększone jądo komórkowe, czy wiecie co to oznacza? tzn. te powiększone jądro?

Ilona24 - masz bardzo ładny wykres, tj. wręcz książkowy. Mi lekarka tłumaczyła, że największe prawdopodobiestwo zajścia jest przed skokiem temperatury, więc u Cebie w 13 dniu. Z tego co widzę były przytulanki, więc jest duża szansa. Trzymam kciuki!
 
Olusia nie łam się, masz oparcie w swoim facecie a to też jest ważne....Wiem że to wszytsko straszne, ja też tak jak ty planowałam ze na wiosnę urodzę, kiedy wrócę do pracy po macierzyńskim i tede i tepe. Nakręcałam się i nakręcałam - teraz bardzo chciałabym mieć dzidziusia, może trochę bez rozsądku do tego podchodzę ale już nie planuję i się nie nakręcam....Ty też tak zrób i zobaczysz że to Ci dobrze zrobi. Pozdrawiam!!!
Co do mojego pytania o aspekt religijny podania tabletek poronnych bardzo Wam wszytkim dziękuję za odpowiedzi, bardzo bardzo mnie to podniosło na duchu bo ostatnio zaczęłam obsesyjnie o tym myśleć.
Dzwoniłam ostatnio do koleżanki ze studiów, z którą podzieliłyśmy się jakiś czas temu dobrą nowiną że obie jesteśmy w ciąży -tylko że mnie się nie udało a u niej wszystko OK:) I tak nawet rozmawiałam z nią bez jakiegoś żalu czy bólu, poza tym że jednak cholernie jej zazdroszczę ( co prawda pierwszą ciążę też poroniła ale z drugą nie miała problemów, no i teraz ta trzecia też bezproblemowa). Mam nadzieję że wkrótce nas wszystkie spotka to szczęście:p
 
Talf dziękuję kobieto , bo widzisz ja jeszcze nie ogarniam tego wszystkiego, a tu proszę dałaś cien nadziei ze nie wszystko stracone :) super :) czyli co ta owulka mogła juz być czy dopiero jest teraz ??????
 
As, dzieki! PO mojemu Jajko ma chalupke okazala i dobrze izolowana. BYlo nie bylo, pasuje na zime!
laugh.gif

Magda, przedwczoraj, tuz za naszym domem, policja zrobila wjazd na meline dealerow narkotykowych. Wygladalo powaznie, ale poza rozwalonymi drzwiami wszystko odbylo sie cichutko i bez jednego strzalu. Na miejscu byl reporter z lokalnej gazety, ja wyszlam na chwilke looknac co sie dzieje, a dzis "dziadek" spod 25 radosnie przyniosl mi wycinek z gazety. I znowu bylo sie z czego z dziadkiem posmiac.
 
Witam!
Ja standardowo z wyrka. Przeziebienie poszlo, ale przyszl koszmarne bole wrzodowe. Nie radze sobie z nimi i nic nie moge brac :( Caly dzien jak w amoku, ciezko sie skoncentrowac, a mam przeciez w domu malego smyka, ktory bardzo ptrzebuje mame :(
Pojechalam dzisiaj na bete, ale po wynik pojade juz jutro, bo dzisiaj nie dalam rady.

Lenka gratuluje! Synek juz calkiem calkiem :) JA tez jestem ze Szczecina. Do kogo chodzisz do gina?
I wiem jak to jest stresowac siep rzed usg! Najwazniejsze, ze wszystko ok.

Klaczku ale z Ciebie gwiazda :)
Nie doczytalam, ale co sie stalo?

Gosiaczku bardzo dziekuje za te normy. Niby je znam, glupia nie jestm, a panikuje masakrycznie :(
Jak sie czujesz? Usg juz tuz tuz :)

Ilona24 ja nie pomoge z cyklem, bo w zyciu nic takiego noe robilam.

As jak to nie maja takiej igly? Na biopsje umawiaja, a sprzetu nie ma?

Co do faceta to ja nie narzekam. Ze wszystkim mozna sie dogadac, cierpliwy i w domu wszystko oagrnie. Co do drugiej ciazy to niby chcial, ale zawsze cos innego akurat bylo wazne. On chyba nie czail, ze ja mlodsza juz nie bede. Oni przeciez dlugo maja szanse byc ojcami. Dopiero jak mu wytlumaczylam o co kaman to zrozumial :)
Moja teściowa to osoba otyła bardzo i standardową igłą nie sięgną :no::no:
Dziś lekarka powiedziała,że te 2 szpitale ,które się podjęły próby ostatecznie zrezygnowały po analizie dokumentów.
Wniosek taki:
Jesteś gruby to musisz chorować ,bo nic zrobić się nie da :crazy::crazy::crazy:
Chore jest to wszystko.
Cholerna służba zdrowia :baffled::baffled::baffled::baffled:
Ja już słów na nich nie mam.
Dziś zaproponowali mamie zrobienie w zamian kolonoskopii tylko,że bez znieczulenia ,bo ze znieczuleniem to dopiero na koniec września :szok::szok::szok::angry::angry::angry:
Teściowa nie wytrzymała i zrobiła z tego powodu niezłą aferę lekarzom:zawstydzona/y::zawstydzona/y::szok::szok::baffled::baffled::baffled:
Przed wieczorem przyszła lekarz prowadząca z informacją ,że kolonoskopia w znieczuleniu odbędzie się w środę .
Można?
Można .
Tylko trzeba chcieć ...:crazy::crazy::crazy::crazy:

Co do facetów .
Mój też nie lepszy.
Ostatnio mnie poinformował,że dwójka dzieci nam wystarczy bo on już jest za stary na noworodka w domu :szok::szok::szok::-D:-D:-D
Wyśmiałam go i olałam temat...:sorry::sorry::sorry::baffled::baffled::baffled:
Jak będzie to będzie.Może noworodek go odmłodzi :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry