reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ja sie nie martwie porodem juz ten bol przezylam chce tylko urodzic ja w terminie i zeby byla zdrowa nic wiecej nie chce
wszystkie tego chcemy dla swoich dzieci
klaczku bedziesz miec synka chyba ze taka leniwa dziewuszka bedzie w co watpie moj wiki tez tak mi robil ze raz czulam takie delikatne ruchy a czasami wogole i to bylo tak od samego 19tc do porodu a teraz juz od 16 tc czuje ruchy i z tygodnia na tydzien coraz mocniejsze no i mam dziewuszke Agatke:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Asia jak leżeć to leżeć.
Pamiętaj,żeby jak mniej chodzić po schodach i nie wolno pod żadnym pozorem podnosić rąk do góry.
Leżałam 25 tygodni i wiem co mówię .Na początku sobie pozwoliłam na wędrówki i potem było tylko gorzej.
Lepiej jest odczekać troszkę aż się uspokoi i dopiero potem powolutku spacerować.
Ja mogłam tylko 4 razy dziennie wstać do toalety ...

Vjolka -witaj kochana.
Super ,że z maleństwem oki.
Piękne fotki.

Ogarnęłam się nieco,nieco poczytałam w biegu i została mi godzinka do seminarium,a jeszcze pytań dla mentorki nie wysłałam
Pracy domowej też nie odrobiłam

Byłam teraz jeszcze w sklepie 3 raz dziś .
Tym razem Darkowi się przypomniało,że teściowa ryby smażonej by zjadła i trzeba było kupić .
Jutro rano usmażę i taką świeżutką Mirunkę D. teściowej do szpitala zawiezie.
A niech ma od tej najgorszej synowej .
Dziś teść powiedział,że jak mamy ją dokarmiać codziennie to mamy wziąć pieniądze z jej renty ,bo to przecież kosztuje...:baffled::baffled::baffled:
Darek mu odpowiedział ,że chyba słońce dziś zbyt mocno grzało i tata udaru dostał :-D:-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:
Z reszty ryby zrobię po grecku i będzie na weekend co zawieźć teściowej ;-);-)
Na niedzielę zażyczyła sobie flaki tym samym ustawiając mi menu domowe na kilka dni ;-):baffled::baffled::-D:-D:-D
 
Martyna dzięki za oświecenie, nie pierwszy raz zdarza mi się zbyt pochopnie połączyć kilka różnych faktów w jeden, a później zadaję głupie pytania...
kasia2011
mój suwaczek zasuwa? Nieeeee, po prostu dawno się nie odzywałam i stąd ten przeskok :-D Dobrze, że Twoja buba duża się urodzi- im większe tym lepsze, więcej ciałka do kochania :-)
kłaczek nasze autka to rówieśnicy :-D naszemu w tym roku też 14 lat stuka, wprawdzie jest regularnie wypieszczany przez męża (ma więcej kosmetyków niż ja :szok:) i nie wygląda jak na swój wiek, ale niestety z każdym miesiącem coraz częściej się psuje więc czas najwyższy zmienić gadzinę na nowszy model.
 
[...] chwycić dłoń Boga i walczyć o swoje marzenia, wierząc, że ich spełnienie dokona się zawsze we właściwym momencie.

wierzmy w to!!!!!!

trzymam kciuki za wszystkie.... cieszę się z waszych pomyślnych wizyt.....gratuluję cudnych cudeniek, cosików:)

mam lekkie zahamowanie, doła czy jak tam jeszcze to można nazwać..... jest mi zle.... bo ciągle coś się pałęta wokół mnie........
leci z pi*** leci z du*** brzuch boli, głowa boli... goraczka jest... jajniki bolą...ciągle coś i coś!!
 
Kasiu, ja cos czuje ze chlopak. Od jakiegos juz czasu mam takie przeczucie...
Poroniona, Fiescik zwany Owsianka nie jest jakos specjalnie wypieszczony kosmetykami, ale jest zadbany - Rajmund kazde stukniecie i kazda potencjalna awaria usuwa niemal zanim sie pojawi. Sam potrafi i lubi to robic wiec nie ma opcji zeby samochod niedomagal. Autko chodzi jak zloto i tak naprawde to wcale bym sie nie chciala go pozbywac.
 
Nie naskrobię za wiele, ale cieszę się, że wizyty udane.
V_jolka - super, że jesteś.
kasia2011 - byle zdrowa.
Martyynaa - dobrze psycholog gada, duszenie w sobie tylko pogarsza sprawę, ale zacznij sobie może wmawiać (mi to pomogło), że moje dziecię nie chce mamy mazgaja tylko silną mamusię, którą może się pochwalić wśród kolegów-Aniołków. Może głupie dla mnie dobra terapia, bo po prostu w to uwierzyłam i wierzę do dziś. A łzy - mi po 3 latach płyną...

Buziaki dla wszystkich :)

Poroniona - dopiero co pisałaś posta o tym liczeniu na kolanie, a Ty już w połowie - bardzo się cieszę.
As - a długo teściówka jeszcze w szpitalu poleży?
 
As - a długo teściówka jeszcze w szpitalu poleży?
Lili w poniedziałek minęło 6 tygodni jak jest w szpitalu.
Zrobili wszystkie możliwe badania.Na dzień dzisiejszy wiadomo,że :
Silna anemia,cukrzyca,OB ok.150 i niewydolność nerek.
W ciągu tego czasu nerki jej stanęły zupełnie 2 razy .Cały czas na Furosemidzie w kroplówkach jedzie .
Zrobili już pobranie szpiku z mostka i wykluczyli szpiczaka,zrobili badania pozaszpitalne na Kolagenozę wielonarządową i też nic .
Teraz czekamy na ustalenie daty biopsji nerek ,ale to nie wiadomo kiedy i nie wiadomo gdzie.
W jej przypadku podjęły się tylko 2 szpitale na ten zabieg.
Trzeba czekać na wolne miejsce ,a do tego czasu nic już nie zrobią i musi leżeć na oddziale...
 
Lilijana:poroniona :rzeczywiscie pamietam jak Poroniona cos tam liczylas na tym kolanie,ale nie mog skojarzyc kiedy co?
Pilne:sory ze zbaczam z tematu ale wariuje;piosenka na wesele,jaka zadedykowac bratu? a drga dla ?taty na 50urodziny? jakies pomysly:piszcie na martyynaa81@gmail.com zeby nie zasmiecac forum,pisalam na innych ale tam malo osob i malo kto czyta
 
Ostatnia edycja:
reklama
As - no to doopa, mam nadzieję, że miejsce szybko się znajdzie, ach i patrz przyjaciół poznaje się biedzie
Martyynaa - pytałaś o tą szyjkę, ja kazałam sobie badać na każdym comiesięcznym badaniu, choć lekarz sam z siebie to robił, badanie można zrobić na dwa sposoby dopochwowo USG i przez brzuch. Prosiłam by za każdym razem mierzył no i by mi pokazał jak długa jest na monitorze.
 
Do góry