reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Melduje, że wczorajsza wizyta u ginka zaliczona do udanych serduszko bije zmierzyła i wszystko oki. a tak sie bałam. Powiedziała, ze nie widomo skąd to plamienie, mam drac rano i wieczorem luteine i lezec, ale jak pójde do pobliskiego sklepu <koło bloku> to chyba nic mi nie bedzie jak myślicie??
Moj M. umył mi dzisiaj 3 okna i powiesił wyprane firanki :szok: Kochany;-)

Kasiu
gratuluje córeczki a Ty już miałaś prenatalne?? ja mam dopiero 31.08. Juz sie nie moge doczekać:-)
 
reklama
Dobra najwyższy czas się troche odezwać chociaż ostatnio weny na pisanie brak...
V_jolka witaj z powrotem!!!! Duży chłop z Twojego cośka, całe 8,5 cm nie pogadasz :-) do tego ma bardzo ładny... mózg ;-)jakoś ten element najbardziej rzucił mi się w oczy na zdjęciu z usg. Odpoczywaj ile wlezie- należy Ci się ;-)
Martyna ale masz słowotok :szok:Nie nadążam, sorki jeśli przegapiłam odpowiedź na swoje pytanie ale zauważyłam w sygnaturce że nosiłaś ciążę do 18 tc a maluch żył tylko do 12 tc... Jak było u Ciebie- miałaś jakieś objawy poronienia (krwawienia, ból w podbrzuszu) czy wyszło na rutynowym usg? Mój gucio odszedł wg usg mniej więcej 12tc1d a dowiedziałam się o tym w 12tc6d na prenatalnym i do dziś zastanawiam się ile musiałabym czekać aż mój organizm sam by zareagował i dał znak że stało się najgorsze...
kobietka22 nowy avatarek widzę :-)elegancki, ledwo Cię poznałam, dobrze że nadal piszesz na niebiesko
laugh.gif

igusiad trzymam kciuki za jutrzejsze testowanko i razem z dziewczynami czekam na wieści :-)
Ilona24 pechowy ten Twój synek dzisiaj, normalnie jak przeczytałam jego dzisiejsze przygody to przypomniał mi się z chłopiec z 2giej albo 3ciej części "Scary Movie" który przez cały film obrywał w różnych okolicznościach ;-)
kahaka głowa do góry, ja cierpię na chroniczny brak objawów od samego początku, przez to na prenatalnym spodziewałam się najgorszego, a mój dzidziol fikał sobie w najlepsze i bynajmniej nie wyglądał na chorego z powodu mojego braku objawów. Tłumaczę to sobie tak, że to jest poprostu egzemplarz mało wymagający- nie marudzi, nie wybrzydza, nie burzy się na nic więc i objawów nie ma ;-)
asia1987 super że wszystko w porząsiu :-) dbaj o was!

U mnie nic ciekawego (w sumie to nudnej ciąży życzyłyście to i taka jest, więc nie narzekam) odliczam tylko do kolejnej wizyty 6 września i na tym skupiają się wszystkie moje wolne myśli. Pozatym namiętnie szukamy nowego samochodu, w końcu nowy członek rodziny to dobry powód żeby zamienić auto na większe 5-drzwiowe z pojemniejszym bagażnikiem ;-)mam tylko nadzieję że mój małżonek przy wyborze pokieruje się zdrowym rozsądkiem i nie wyda na ten cel wszystkich naszych oszczędności bo biedna dzidzia zostanie bez wózka, łóżeczka i takich tam...
 
Ostatnia edycja:
Asia- to super bardzo się Cieszę Twoim szczęściem:)no chyba do tego sklepiku to możesz iść choć ja znając mnie bym nigdzie nie poszła tak na wszelki wielki, ale ja to cykor jestem:tak:

Kahaka- nie przejmuj się tak kobieto na pewno wszystko gra ,ale jeśli czujesz ,że potrzebujesz się upewnić to kup sobie ten detektor:tak:Może masz racje chociaż ja zawsze przed @ mam ból piersi ,a teraz nic i ten jajnik mnie boli i teraz do @ to będe myślała ,że w ciąży jestem bo ja tak mam :laugh2:już mi myśli o teście po głowie chodzą, bo uważałam te dni już za bezpieczne i bez zabezpieczenia ostatnio jechaliśmy.

Poroniona-
ano nowy sobie zapodałam tak przeglądałam obrazki z Aniołkami i sobie ustawiłam, no niebieski tekst to mój znak rozpoznawczy:-Ddziękuje za pochwałę.My też zmienialiśmy auto z myślą o dziecku na większe i u nas odwrotnie , auto większe jest a dzidzia jeszcze nie ma.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
poroniona, też mam wizytę 6 września, przy okazji są to moje urodziny. Mam nadzieję, że same dobre wieści z tej okazji usłyszę. Wy szukacie auta, a my telewizora, bo mieliśmy pożyczony od męża z firmy, ale musiał oddać i teraz nuda okropna. Mąż już 2 dni wybiera i boję się, że to jeszcze potrwa...Samochodu za to wcale nie mamy.
 
kahaka my tez nie mamy samochodu i nie czuje sie gorsza z tego powodu;-) dopiero jak spłacimy kredyt w listopadzie 2012 to bedziemy oszczedzac na autko a póki co moi rodzice nam pożyczaja:tak:
a co do telwizora to byla promocja moj mnie zaciagnal do sklepu poogladac i jak zobaczył ze jest to powiedział "szybko kupujemy bo ktoś nam wykupi" i zostalam postawiona przed faktem dokonanym. nie potrzebowałam nowego stary byl oki ale nie był płaski:-p
 
Ostatnia edycja:
Dobra najwyższy czas się troche odezwać chociaż ostatnio weny na pisanie brak...
V_jolka witaj z powrotem!!!! Duży chłop z Twojego cośka, całe 8,5 cm nie pogadasz :-) do tego ma bardzo ładny... mózg ;-)jakoś ten element najbardziej rzucił mi się w oczy na zdjęciu z usg. Odpoczywaj ile wlezie- należy Ci się ;-)
Martyna ale masz słowotok :szok:Nie nadążam, sorki jeśli przegapiłam odpowiedź na swoje pytanie ale zauważyłam w sygnaturce że nosiłaś ciążę do 18 tc a maluch żył tylko do 12 tc... Jak było u Ciebie- miałaś jakieś objawy poronienia (krwawienia, ból w podbrzuszu) czy wyszło na rutynowym usg? Mój gucio odszedł wg usg mniej więcej 12tc1d a dowiedziałam się o tym w 12tc6d na prenatalnym i do dziś zastanawiam się ile musiałabym czekać aż mój organizm sam by zareagował i dał znak że stało się najgorsze...
kobietka22 nowy avatarek widzę :-)elegancki, ledwo Cię poznałam, dobrze że nadal piszesz na niebiesko
laugh.gif

igusiad trzymam kciuki za jutrzejsze testowanko i razem z dziewczynami czekam na wieści :-)
Ilona24 pechowy ten Twój synek dzisiaj, normalnie jak przeczytałam jego dzisiejsze przygody to przypomniał mi się z chłopiec z 2giej albo 3ciej części "Scary Movie" który przez cały film obrywał w różnych okolicznościach ;-)
kahaka głowa do góry, ja cierpię na chroniczny brak objawów od samego początku, przez to na prenatalnym spodziewałam się najgorszego, a mój dzidziol fikał sobie w najlepsze i bynajmniej nie wyglądał na chorego z powodu mojego braku objawów. Tłumaczę to sobie tak, że to jest poprostu egzemplarz mało wymagający- nie marudzi, nie wybrzydza, nie burzy się na nic więc i objawów nie ma ;-)
asia1987 super że wszystko w porząsiu :-) dbaj o was!

U mnie nic ciekawego (w sumie to nudnej ciąży życzyłyście to i taka jest, więc nie narzekam) odliczam tylko do kolejnej wizyty 6 września i na tym skupiają się wszystkie moje wolne myśli. Pozatym namiętnie szukamy nowego samochodu, w końcu nowy członek rodziny to dobry powód żeby zamienić auto na większe 5-drzwiowe z pojemniejszym bagażnikiem ;-)mam tylko nadzieję że mój małżonek przy wyborze pokieruje się zdrowym rozsądkiem i nie wyda na ten cel wszystkich naszych oszczędności bo biedna dzidzia zostanie bez wózka, łóżeczka i takich tam...

Poroniona84 : odeszly mi nagle wody w 18tyg(poszlam do toalety na dwojke i wtedy pusilo...lalo sie jak z kanu...woda) poszlam do szpitala,po kilkugodzinach czekania mnie zbadali i powiedzieli ze widac pepowine...i mimo ze serce bilo nic sie niedalo zrobi....nad ranem urodzilam martwe dziecko.
Pierwsza ciaze poronilamw 12tyg dziecko sie nie rozwinelo..nigdy nie bylo serduszka..mialam usg w 10tyg nie bylo serca widac kazali wrocic za 10dni i w tym czasie poronilam samoistnie...
 
Ostatnia edycja:
Kahaka - jesli Cię ten detektor uspokoi to kup, :) Sama bym taki kupiła sobie, może któraś bedzie chciała sie pozbyć albo na allegro używany sobie sprawie jak bede ciężarówka juz :)
Magda- miło ze pytasz,,,,,, młody juz leży i bedzie usypiać wiec jest OK :) obyło sie juz bez poważnych wypadków, ale naprawdę mówię z ręką na sercu to taki chyba pierwszy pechowy dzien jego, ja tez sie nerwów najadłam zresztą przez to a jeszcze mój kochany zapomniał o moich imieninach :((((( buuuuuuuuuuuuuu...............:((((((((((((((((
Asia - jak leżeć to lezeć :p ale myślę ze jak zrobisz sobie baaaaaaaaaardzo krótki spacer to Ci nic nie będzie !!!!!!!!
Poroniona- noooo to taki własnie mój malutki miał dzien, co trochę sie wywracał, obijał itd jeszcze !!!!!! Oby jutro było juz normalnie !!!:tak:

Idę sie ogarnę troszkę i chyba pójdę spać wcześniej, !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
martyynaa wspolczuje a co do tej szyjki to ja tez mam kontrolowana na kazdej wizycie przy badaniu ginekologicznym i ja tez bede miec zakladany szew chociaz ona sie nie skraca
V_jolka super ze juz jestes troche martwilam sie o ciebie teraz to duzo odpoczywaj i nie przemeczaj sie
Ilona24 rzeczywiscie synus mial dzisiaj dzien pelen wrazen i ty tez oczywiscie oby sie to nie powtórzyło
asiu tak ja juz jestem po prenatalnych powiedzmy ze juz po bo mala nie chciala buzki pokazac i musimy przyjechac za 2 tyg do niej spowrotem bo badanie nie zostalo wykonane do konca
poroniona ale ci suwaczek zasowa :szok:
ach zapomnialam sie pochwalic mala wazy 377g i lekarka stwierdzila ze bedzie duza jak sie urodzi:rofl2::rofl2::rofl2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Magda, wciaz jeden dzien /dobe i ani troche szybciej!
wink2.gif

Kahaka, nam tak Jajko wybralo piorka od wczoraj. Wieczorem juz sie nie ruszalo, a zawsze sie mosci przed snem. Ano, spi to niech spi... Od rana bezruch kompletny - albo sie nie rusza, albo ja nie czuje zajeta sprawami dnia. Ruchy sa jeszcze delikatne, wiec moglam przeoczyc. Po poludniu poszlam sie polozyc - zlosliwie na plecach, mysle sobie "czekaj lobuzie, ja cie tu wkurze..." Usnelam a to to nic! Boszszsz... Jak sie obudzilam, to juz mialam w gaciach... Wstalam, a ten urwis taki lekki, leniwy ruch... Noz ja mu tylek woskiem wydepiluje jak tylko sie urodzi!
realmad2.gif

Poroniona, my tez mamy zagwozdke z autem - do bagaznika Fiescinki ni cholery nie wchodzi wozek. Rajmund kombinuje sprzedac Fiescianke (14 lat autko, to grosze warte tutaj) i kupic jakiegos kombiaka. Mlodszego, ale wiadomo - tez pewnie kolo 10 lat.
 
Do góry