reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Poszlabym do swojego gina na cito, lub jesli sie nie da, do szpitala. I to biegiem. Mam paskudne skojarzenia z takim brazowym plamieniem. Moze to nic, ale lepiej zeby ktos okiem rzucil. Przeciez 7 tydzien to juz na usg bedzie widac.
 
gosiaczek12344 ja na Twoim miejscu pojechałabym na IP. Tak jak pisze Kłaczek może nic złego się nie dzieje, ale w 7 tyg takie plamienie może oznaczać wszystko i nic. Ja też plamiłam w 6 i 7tyg a dzidzia rozwijała się ok. Jedź do szpitala nie ma sensu się stresować.
Asia jak dobrze, że nic złego się nie dzieje
U mnie temperatura taka sobie ani to skok ani spadek... nie rozumiem. Nic z tego nie będzie w tym cyklu. Ale tyle już czekam, że poczekam jeszcze trochę.
 
Hej!
gosiaczku, spróbuj zadzwonić do swojego gina. Może Cie przyjmie. A jak nie to do szpitala. Trzymam kciuki.
asiu, świetnie, że nic się nie dzieje złego. Uff....
ilona24, ale laseczka z Ciebie :tak: a synus boski. W tym Bałtowie to jest jakis park dinozaurów?

My wczoraj byliśmy na poprawinach, ale siedziałam głównie. Na koniec mój mąz zgubił dokumenty od samochodu teściowej. Szukaliśmy wszędzie, ale się rozpłynęły po prostu :eek:
Dziś jedziemy do teściów, załapiemy sie na obiad, bo u nas w lodówce pustki.
Miłego świętowania!
 
Kłaczek kobietka dziękuję , synek to do tatusia podobny po mnie to ma tylko charakterek hihi:)
Gosiaczek jak każda tutaj dziewczyna jak i Ja powiemy Ci ze nawet i z takim plamieniem jednak trzeba byłoby coś zrobić, bo to nie żarty,jak to nic nie znaczy to OK ale lepiej jechać i miec czyste sumienie , daj znac czy byłaś gdzies z tym !
Kahaka - gdzie ja laska, taka zwykła babka jestem :p a w Bałtowie to jest własnie taki park jurajski inie tylko ,tu masz stronkę tego wszystkiego Bałtowski Kompleks Turystyczny, Park Dinozaurów w Bałtowie, JuraPark Bałtów !!!! Baaaaaaardzo fajnie tam jest, stalismy w kolejce godzinę doi kasy bo takie tłumy ale opłacało sie :))))))))))))))
 
Nina, znam taka jedna co tez twierdzila ze nic z tego w tym cyklu nie bedzie, a jest w 19 tygodniu teraz.:-D Do tej pory jak popatrze na wykres to sie w czolko pukam bo mozna o nim wiele tylko nie ze "ksiazkowy". BYlam pewna ze mam cykl bezowulacyjny, na koniec temperaturka mi ladnie zjechala w dol i bylam na bank pewna ze pora na podpaski a tu 2 kreski (jak mi sie @ spozniala to siknelam, a co?) Nie marudz, po prostu spokojnie poczekaj na rozwoj wypadkow, o systematycznym uzywaniu meza swego nie zapominajac. Que sera, sera... Uszy do gory!
Ilona, a jednak w usmiechu maly ma Twoja buzie. Macie to cholernie podobne. Z reszta, czasem jest tak, ze my nie zauwazamy podobienstwa, a obcy owszem. Chcesz sie posmiac? Pierwszy raz w szkole syna, mialam spotkanie z nauczycielka. Ludzi tlumek, podchodze, a ona od razu: "Pani W...?" Opad szczeki, pytam skad wie - mlody do mnie nijak nie podobny. Ano - ruchy, mimika, przyjmowane pozycje. A mlody faktycznie "na oko" nic po mnie.
 
Ostatnia edycja:
Czesc kobitki dawno mnie nie bylo ale cos nam net nia dzialam.
U nas po piatkowej wizycie nowe leki dostalam bakterie w moczu:-(tak sie zmartwilam teraz krew mi wyszla dobrze podniosla mi sie hemoglobina ale teraz ten mocz zobaczymy po tych lekach zrobie znow wyniki i co jeszcze musze jeszcze raz pic glukoze teraz 75g bo norma przy 50g jest do 140 a ja mam 143 i ponowne picie glukozy nas czeka.
A mam do was jeszcze jedno pytanko jakie wozki sa dobre godne polecenia????
POZDRAWIAM:-)
 
Kłaczku, gdyby się udało to byłby CUD a najlepsze jest to, że w czwartek miałam podany zastrzyk z pregnylu i miałam kolejny raz zapowiedziane żeby przez 10 dni nie testować bo na 100% wyjdzie fałszywie pozytywny test... no dobra z ciekawości dzisiaj siknęłam i... hahahaha NEGATYWNY, a to 4 dzień po zastrzyku. A tak chciałam zobaczyć dwie kreski, żeby na duchu się podnieść. :tak: Co do podpasek w szafce leży 80szt:cool2:promocja na alweys była :p
 
Lenka, my mamy Natalie by Tako i bardzo mi sie ten model podoba. Nie nadaje sie jesli mialabys go tachac po schodach bo ciezki jak nieszczescie i sklada sie niestety slabo - tzn. po zlozeniu pozostaje wielkim gratem, ale poza tym sam czar. Przestronne, wielofunkcyjne nadwozie, umozliwiajace bezpieczny i wygodny transport od maluszka do chodzacego juz dziecia, duze, pompowane kolka, ktorym niestraszne wyboje i wertepy, fajna amortyzacja ktora nie bedzie telepac maluchem. Prowadzi sie przywoicie jak na moj gust, ale to moje zdanie. Nie ma obrotowych kolek z przodu, nie ma fotelika samochodowego, ma dodatkowa torbe-nosidlo na pierwsze tygodnie zycia malucha, wkladana do gondoli. Ma mozliwosc zmiany kierunku jazdy przez przelozenie palaka. Wyglada to tak: WÓZEK WIELOFUNKCYJNY TAKO NATALIE - SUPER STAN!!! - Ubranka, Zabawki, Wózki dla dzieci - Gumtree Mazowieckie / Warszawa Nasz ma inne kolory.
Nina, no to nastepnym razem. Masz w gratisie miesiac seksu bez trzymanki, a to tez nieglupie. Wiesz co? Tez mam zapas podpasek. Kupilam na fali glebokiego przeswiadczenia ze nic z tego tym razem, a nie lubie nie miec w domu. No i leza sobie, na lepsze czasy czekajac. Dobrze ze ten towar szybko sie nie przeterminowuje.
 
reklama
czesc dziewczyny, dziękuje za rade. Pojechałam do kliniki na odział.
Dzidzia 6 tyg +3 dzień i jest akcja serduszka. Zrobili mi bete odpowiada tygodniowi ciazy.
Strach nadal jest ale jestem lekko spokojniejsza. Plamienie bylo z nadżerki
ktora krwawi. Dostalam duphaston i luteine. Dziękuję za wsparcie i kciuki!!!!
 
Do góry