reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czesc Dziewcyzny ja dzis w strasznie złym humorze...wrr.... wszytko mnie nerwuje i wogole..;( ehh własnie byłam u mojego Aniołeczka kochanego... u nas słonko swieci na całegop i cieplo jest ... jakos nie przepadam za taka pogoda ostatnio bo w taka sliczna pogode przyszedl na swiat nasz syneczek i w taka pogode odszedł...;(ehh pogrzeb tez miał w taka sliczna pogode... :(( pozdrowionka dla was i
[*]
[*]
[*]
[*] dla naszych Aniołeczkow
 
reklama
As , doszła cało na Jasną Górę , czy zdrowo to się okaże - stopy ją bolą , mówiła że znów pewnie wyląduje w szpitalu....
widziałyśmy się chwilę , bo tam tyle ludzi ze nie sposób spokojnie pogadać .

Kłaczek , po twoich opisach to ja myślałam zobaczyć niezłe brzuszysko , a tu taki fajny bębenek !
Ewelina , super że nie ma krwiaka
Asia , trzymaj się , oby to nic groźnego
Anulka , no to witaj w moim jednoosobowym klubie "facetów na nie" a te bóle to nie korzonki?
 
Dziewczyny dziękuje bardzo za kciuki przydały sie. Zbadali mnie w szpitalu była brazowa wydzielina, zrobili usg serduszko bije to najważniejsze dziecko rozwija sie prawidłowo, szyjka ok nie ma rozwarcia. Pani Doktor kazala zwiekszyc dawke luteiny do 2x dziennie i w srode mam wizyte u ginki do tego czasu mam lezec. Dziekuje jeszcze raz za kciuki przydały się.:-)
 
Czarna, jak go widze w lustrze to wyglada jak beben Stonesow. Zdjatko mi ladne wyszlo, no...
Asia, ale szyjka nie skrocona? Wszystko ok i cacy? Ulzylo mi... Dzieki za info.
 
Hej dziewczyny :)
My mieliśmy dziś super dzien;) rano pojechaliśmy sobie do Bałtowa na wycieczkę :) Potem jeszcze zakupki, i nam wspaniale minął dzien:)
Dziś juz nie mam siły was nadrabiać bo marzę tylko o gorącej dłuuuuugiej kąpieli i łóżeczku !!!!!! ale wstawiam Wam zdjęcia z wycieczki :) Proszę szybko oglądać bo jutro usuwam :p

b4.jpgb26.jpg b36.jpgb39.jpg
b29.jpgb12.jpg


Asia dobrze ze to plamienie to nic złego !!!!!!!
Monila tulę Cię mooooooooocno !!!!!!!!!!!
Kłaczek , czarna buziak :)
 
Ostatnia edycja:
Ilona- super fotki
Asiu - cieszę się , że wszystko dobrze.
Witam się wieczornie nadal mam problem z netem, jutro rano pobudka i jedziemy do Lichenia się pomodlić pomodlę się też za Was wszystkie i wasze skarby buziaki.
 
Kobietka, z gory dziekuje za pamiec:) tak sobie pomyslalam , ze jak i Ty i As sie za mnie pomodlicie to blizniaki murowane;)
Pustki tu dzisiaj ale sie nie dziwie, bo pogoda rewelacja. A u nas goscie, po poludniu przyjechal moj kochany braciszek z dziewczyna i z nasza Mama, wiec jest wesolo. Mezus znieczula sie przed kolejny m wyjazdem, a ja??? Jak zwykle z Wami.

Dobrej nocki Kochane
 
reklama
Do góry