reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Emy, ja znam mechanizmy depresji z wlasnego doswiadczenia i wiem jak ona zmienia czlowieka, jak kaze postepowac wbrew sobie. Jesli masz kogos na tyle bliskiego, ze mozesz go wtajemniczyc w temat, uprzedz o problemie i niech sie nie daje splawic. W nawrotach dola czasem *******a wystarcza zeby sie odbic. Do nastepnego razu, ale zawsze. Jak slusznie piszesz, potrzebne Ci zajecie - jestes ograniczona fizycznie, wiec trudniej kombinowac, mnie nie ratowaly ksiazki czy filmy... Potrzebne cos, co zajmie mysli... Projektowanie czegos?
 
reklama
Cześć dziewczynki,
nie było mnie wczoraj cały dzień bo byłam w stolicy, załatwiałam zaświadczenie o niekaralności do pracy. Bo Wam jeszcze nie mówiłam, że od września do pracy wracam.
Na razie Was nie nadrabiam, bo musze lecieć - najpierw pod prysznic, potem do szkoły, potem do lekarza medycyny pracy, potem do pralni....
Miłego dnia!
 
Cześć dziewczynki,
nie było mnie wczoraj cały dzień bo byłam w stolicy, załatwiałam zaświadczenie o niekaralności do pracy. Bo Wam jeszcze nie mówiłam, że od września do pracy wracam.
Na razie Was nie nadrabiam, bo musze lecieć - najpierw pod prysznic, potem do szkoły, potem do lekarza medycyny pracy, potem do pralni....
Miłego dnia!

Kahaka do pracy wracasz?
Po wpisie czuć że jesteś spokojna,zadowolona.
 
Cześć dziewczyny !!! :-) I mamy prawie weekend, ja odliczam juz czas do godz 14 i w końcu wymarzony urlop !!! Jedziemy nad morze calą naszą trójeczka, mam nadzieję, że pogoda nam dopisze ...
 
Witam dziewczyny. o 12 mam mieć USG i jak zawsze mam stracha czy czegoś nie znajdą. Trzymajcie kciuki.

ps. Mój łobuz już nie śpi i szaleje w brzuszku :-)
 
Kochane,

@ dalej nie przyszła, ale brzuch bolący, lekkie napięcie jakby dosłownie za chwilę miało mi polecieć (ale poprzednio też tak było). Wiem, że jestem szurnięta, ale jeszcze nie testowałam. Chciałabym to zrobić z moim w domu, a on dzisiaj rano wyjechał i zobaczymy się dopiero jutro wieczorem u przyjaciół na działce, gdzie ja jadę jutro raniutko pociągiem, a on dojedzie wieczorem prosto ze swojej traski. No i w ogóle to on narazie nie wie, że @ nie dostałam, tzn. nie pytał, nie pamięta że wczoraj powinnam dostać (jak to facet, nic dziwnego w końcu). Teraz nie chce mu mówić, bo jest w drodze, wieczorem ważny koncert, nie chce żeby się denerwował i w ogóle. Już nie wiem co teraz robić. Wiem, że dupę wam truje ale tak strasznie bym chciała, że aż boje się robić test i jakoś nie wiem jak to wszystko zorganizować.
 
Kochane,

@ dalej nie przyszła, ale brzuch bolący, lekkie napięcie jakby dosłownie za chwilę miało mi polecieć (ale poprzednio też tak było). Wiem, że jestem szurnięta, ale jeszcze nie testowałam. Chciałabym to zrobić z moim w domu, a on dzisiaj rano wyjechał i zobaczymy się dopiero jutro wieczorem u przyjaciół na działce, gdzie ja jadę jutro raniutko pociągiem, a on dojedzie wieczorem prosto ze swojej traski. No i w ogóle to on narazie nie wie, że @ nie dostałam, tzn. nie pytał, nie pamięta że wczoraj powinnam dostać (jak to facet, nic dziwnego w końcu). Teraz nie chce mu mówić, bo jest w drodze, wieczorem ważny koncert, nie chce żeby się denerwował i w ogóle. Już nie wiem co teraz robić. Wiem, że dupę wam truje ale tak strasznie bym chciała, że aż boje się robić test i jakoś nie wiem jak to wszystko zorganizować.
Ja bym zrobiła test i to od razu.
 
Mart81 rób test i to zaraz!!!! i nie trzymaj nas tu w niepewności...przecież wiesz, że my, ciężarne nie powinnyśmy się stresować ;-)

Linnea ty się nic nie martw, przecież wiadomo, że nic nie znajdą. Pomyśl o tym jakie to cudowne, że w końcu znowu zobaczyć swoje dzieciątko :-)

A ja mam jeszcze takie pytanie do mam... Może to banalne, ale od jakiegoś czasu zastanawiam się jak właściwie ubrać noworodka w okresie zimowym. Czy pod takiego grubego pajaca z welurku zakładać body z długim rękawkiem, z krótkim czy może w ogóle nie zakładać? Bo pod takiego cienkiego, bawełnianego, traktowanego jako piżamkę, to chyba nic się pod spód nie zakłada?
 
reklama
Linnea bedzie wszystko ok!!! Popukaj do malucha od ciotek :)

Mart81 ja tez mialam testowac ze swoim m., ale nie wytrzymala i w jedenj chwili zdecydowalam ze robie ... i nie zaluje :)

A ja mam tak koszmarne wzdecia, ze ledwo oddycham. Brzuch jak w 6 m-cu. Masakra!
 
Do góry