reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Janiepierdykam... Ilona, co mu odbilo?
shocked.gif
To przeciez glupie jest, zwlaszcza ze jak piszesz o drobna klotnie poszlo. Jestem w szoku.
V_jolka, nie daj sie. Cosiek niech uwaza co robi a TY spokojnie odlez swoje, niech sie ta szyjka nie wyglupia. Ma byc wszystko cacy i w terminie.
Ilona24, chyba jeszcze nie wiesz ile potrafi wybaczyc kobieta. Bo kocha lub myli milosc z przywiazaniem, z leku przed samotnoscia i poczuciem odrzucenia, z wiary ze on sie zmieni bo przeciez na pewno zrozumial - wiary czasem wynikajacej nie z logiki, a z "chciejstwa", wiary beznadziejnej, ktora juz mogla nawet pare razy dostac w pysk... A on czasem naprawde rozumie, a czasem mowi ze rozumie bo taka jest potrzeba chwili...
Kasiuleczka, gratki! Czyli teraz Ty jestes BEREK!
laugh.gif

Kasiaa, wspolczuje. To boli i ma bolec, z czasem bedzie latwiej. Daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz - nie tyle fizycznie ile psychicznie bo kolejna ciaza bedzie inna niz byla ta. Nasze ciaze po stracie to wiara i lek na przemian, nadzieja i obawy... Jest inaczej, ale jest pieknie. I bedzie pieknie.
No, kobietko przespalam. Normalnie mi wstyd.
wink2.gif
Mieszkamy 10 minut spacerkiem od High Street, w uliczcce rownoleglej do Frodingham, na ktorej jest duzo sklepow. Doslownie 100m od Frodingham. Fakt, Primark jest pod koniec "Hajstrita"', ale widocznie jaka miescina takie zamieszki, poza tym policja pewnie brala pod uwage jakies akcje w miescie i byli przygotowani. No i dobrze - wcale mi nie sa potrzebne dodatkowe atrakcje typu pozar w domu.
IZW, ja mam mocny sen wybiorczy. Do miejsca rozruchow bylo kawalek, wiec pewnie nie bylo tu slychac, natomiast... Jak mnie Rajmund budzi to musi sie postarac bo nie dociera, ale na przyklad dzis zerwal mnie dziwny odglos - takie rzezenie. Kot chrapal. Jak ktorys kot puszcza pawia, tez sie budze bo mam wbite w leb, ze paw wsiaknie w wykladzine i bedzie plama - trzeba zaraz sprzatnac. Kazdy stuk w domu (nawet po sisiedzku bo tu sciany cieniutkie) stawia mnie na nogi, szczegolnie jak jestem w domu sama - zostalo mi po jazdach z Chinczykami. Nawet ja sasiad sie dobija (puka, nie wali) do swoich drzwi na tylach to ja sie budze, a spie w sypialni od frontu. No i zawsze budzil mnie placz dziecka - nawet na ulicy.
Magda, tez tak mysle i po mojemu to niech sie trzyma jak najdalej stad. Nie mam ochoty spieprzac z domu tylnymi drzwiami, podczas gdy do podpalonego salonu pakuja sie pladrujacy domy gnoje - sytuacja autentyczna. Czuje sie swietnie - nic mi sie nie dzieje, babel rosnie, rusza sie, wczoraj wymacalam i pokazalam Rajmundowi gdzie jest dno macicy to mnie w rewanzu skopal, wiec chrakterek ma.
yes2.gif
Z ciekawostek bo sie usmialam. Tutaj brzuszek ciazowy to "bump". (Bumper to zderzak) Slownik tlumaczy to slowo nastepujaco: guz, wstrząs, uderzenie, gula, guzek, wstrząśnięcie, bulwa, arystokrata. Hmmm... Mam arystokratyczna bulwe?
laugh.gif

Emy, to wyglada jak depresja. Wcale nie smieszne... Przydalaby sie terapia bo samej trudno z tego wyjsc. Cholera, czemu ten Twoj taki glupi? Wlasnie teraz powinien byc oparciem i pomoca. Moje poczatki depki byly identyczne - spanie na okraglo, jesc sie nie chcialo, gadac z ludzmi tez, nie odbieralam telefonow, leb pod koc i nikto ne je doma. Jak ktos sie narzucal z kontaktem, to obrazalam - mialam dzieki temu spokoj bo sie odwalal. Nie dalaby rady wyjsc z tego bez terapii bo sie nasilalo, z tym ze falami. Nie, realnium nic nie da. W ogole leki bez terapii nic nie daja - one tylko oslabiaja objawy i to nie realnium a antydepresanty - sa od tego, zeby przetrwac najgorsze, ale zeby sobie pomoc, potrzeba popracowac nad sposobem widzenia swiata. Bo depresja to po prostu odmienny sposob postrzegania rzeczywistosci. Emy, na pewno lap ile mozesz slonca - swiatlo sloneczne wplywa na wydzielanie endorfin, to jego brak nasila objawy, dlatego w Polsce mowi sie o zimowo-wiosennym sezonie na deprechowiczow. Poza tym antydepresyjnie dziala ziele dziurawca, ale po pierwsze nie wiem jak z nim w ciazy, po drugie uzywajac go wlasnie nie wolno sie opalac.
Ola, przykro mi. Fizycznie zbieramy sie najszybciej, psychika potrzebuje wiecej czasu. Zapomniec i przejsc do porzadku dziennego sie nie da, ale z czasem latwiej jest z tym zyc. Moje dzieciatko umarlo ponad 14 miesiecy temu a ja wciaz nie umiem o nim bez lez - wyglada ze tak juz zostanie, ale zycie juz nie uwiera jak wtedy.

Ufff... Elaborat, ale chyba odpisalam wszystkim.
 
Asia1987 no wiem wiem, aż miło "patrzć" na Ciebie. To napawa optymizmem. No dzisiaj termin @, jak narazie nie przyszła. Czekam sobie jak narazie. Aż strach się bać co mój na to powie, bo on jeszcze taki skory nie był. I go zapewniałam, że już jestem "po płodnych". Muszę kombinować, bo nic by z tego nie było :-) a latka lecą.
 
Anulka - no wreszcie jesteś :-) nieładnie to tak znikać bez słowa, oj nie ładnie...;-)

Emy - pisz z nami jak najwięcej, postaramy Cię wesprzeć najlepiej jak umiemy...

A ja dzisiaj już dwa razy przecierałam oczy jak zobaczyłam ten 6-ty kwadracik na suwaku, no normalnie nie wierzę, że to już zaczął się 6-ty miesiąc...
Pomału rozpędzam się z zakupkami, jak tylko jestem w CH, to zawsze wracam z jakimiś drobiazgami dla dzidzi :-) Wczoraj np. wyhaczyłam jeszcze z przecen welurkowy pajacyk w Smyku, a w H&M czpeczkę z uszkami i rękawiczki niedrapki, parę dni temu przyszła do mnie paka z allegro z poduchą rogalem, pieluszkami, skarpetkami, kocykiem :-) A dziś przelałam już pieniążki na komodę kąpielową KOMODA KĄPIELOWA OPEN PRATIC kolor FAMILY BEARS firmy PRIMI SOGNI kolekcja 2011 | Sklep internetowy Bajkowachatka wózki dla dzieci , łóżeczka, foteliki samochodowe, kojce, leżaczki, akcesoria niemowlęce, meble dla dzieci, krzesełka do karmien Długo zastanawiałam się nad tym zakupem, ale po obejrzeniu na żywo w sklepie i małym wywiadzie wśród dzieciatych koleżanek w końcu zdecydowałam się. No i znalazłam dobrą cenę na necie, w sklepie takie komody kosztują prawie 500zł...
 
anulka wreszcie jesteś!!! martwiłysmy się!!!
oj agala szaleje z zakupami :) no i super nie ma nic fajniejszego. Ja już się nie mogę doczekać jak pojadę na zakupki :)
 
Witajcie dziewczyny..... nie ma nawet z kim pogadać tzn, mam ale kto zrozumie kobietę jak nie 2 kobieta :) a że nie było mnie tu bardzo, bardzo dawno postanowilam znów zajżeć ;-)w marcu stracilam swojego maluszka, byla to moja 2 ciąza, pierwszą przeszłam dobrze. A przy 2 zaczeło sie cos diozac, płod sie nie rozwijał i musieliśmy usunąc :-( niby po 2 okresie mozna znów sie starac, ale ja nie chcę. Boję się..... Mężuś juz by chciał, ale nie rozumie, że nie jestem gotowa. Cały czas mam obawy ze bedzie tak samo..... Więc chyab jeszcze zaczekam, na razie mam swoją Zosieńkę :-)
 
Przeczytałam artykuł o Aniołkowch mamach w Twoim Stylu i wszystko wróciło....zasłaniam sie monitorem, żeby kolezanki nie widziały moich łez....teraz żałuje, że kupiłam ta gazete...
 
Karolcia własnie mialam dziś kupić ale jakoś powstrzymałam sie własnie ze względu na powrót wszystkiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i widze ze dobrze ze nie kupiłam ,Karolcia tulę cię mocno !!!!!!!!!!
dywanik przyszedł, ale mały zadowolony :) wytarzał sie na nim i poszedł spac a ja mam godzinke dla siebie :) wcinam jeszcze gorącą babkę majonezową, - pyyyyyyszna, ale czuję ze sobie odcierpię w kibelku tą pazerność :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
ilonka- i dobrze zrobiłas, że nie kupiłas....choć z drugiej strony uważam, że powinni ja przeczytać nasi męzowie i rodziny...może wtedy choć trochę by potrafili zrozumieć nasz smutek....

gosiulek - zapłaczesz...przytulam...
 
Do góry