reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ilona, ja tez juz weekendu wypatruje, ale to juz norma i poki piekny z wawy na dobre nie wroci, to wszystkie dni beda takie same. Tak wiec rozumiem Cie doskonale;) ja tez mam malego lokatora codziennie pod koldra:) z tym ze moje go juz pan wyszkolil i jak tylko wraca, to chocby go wolal, do wyra nie wlezie, bo mu za ciasno;)

Emy, powiem Ci szczerze ze po ostatnim weekendzie sama zaczelam sie zastanawiac nad specjalista, ale jakos sie uspokoilo. Moj powiedzial ze dla niego to bez sensu i wyrzucenie kasy w bloto. Ale jesli ma mi pomoc to mam isc. On po prostu nie wierzy w instytucje psychologa, poza tym chyba jednak do konca nie zdaje sobie sprawy co w mojej glowce sie dzieje.

Laseczki, mam maly problem. Od dwoch dni mam podejrzane kolatania serca i tak sie zastanawiam, czy to tarczyca mi znowu szaleje, czy o co chodzi. Juz nawet staram siie kawy nie pic, ale przy tej pogodzie to ciezko wytrwac nie bardzo wiem co robic.

Buziaki i milego dzionka.
 
reklama
Olusia a Twój mąz w jakiej braży pracuje w Wawie ????????No i kiedy na dobre wraca juz ??????
Z tym kołataniem to ja nie pomogę niestety bo sie na tym nie znam,inie wiem nawet czy to moze być wina tarczycy :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
cześć dziewczynki,

ale jesień u nas brrrr lato tego roku nas nie rozpieszcza...

Widzę nowe aniołkowe mamusie witajcie
[*]

Za radą kłaczka i czarnej chce wrzucić suwaczek ale chyba nie wychodzi....

Czytałam o tym jakie drogie są badania, pomyślcie o ubezpieczeniu np takie jak to
Ubezpieczenie medyczne
płacisz 139 zl miesięcznie ale masz wsio za free może na czas ciąży warto
coś takiego sobie zafundować?

Ja tak zrobilam bo mąż ma w pracy coś takiego UNIQA
Po poronieniu masę badań robiłam, za które normalnie zapłaciłabym fortunę.

Piszę bo może nie wiecie o takiej możliwości. Ja chodzę prywatnie do gina 120 zl a oddają mi 90 zl i nie ma limitu na ilość wizyt.

pozdrawiam serdecznie
 
Witam!
Ilona24 jakie tam spiochy? ja juz od 6 na nogach :( A od 7.30 w pracy :(
Ehh, moj skrzat tez od 1 z nami w lozku :) I tak codziennie. A ma swoj pokoj, tam zasypiam, a potem myk do nas. Ale co tam, jak ma taka potrzebe to nam nie przeszkadza. Za to jak czasem ok. 2 go jeszcze nie ma to ja spac nie moge. Durna jestem, co? hahaha

Emy serce mi sie kraja jak czytam, ze nie masz tam kogos kto by Cie w takim trudnym momencie wsparl. I wcale sie nie dziwe, ze obawiasz sie, ze jak mlody juz bedzie z Wami to to wcale nie minie :( Tulam mocno i wierze, ze dasz rade wylezc z tej czarnej dziury. Szkoda, ze nie mozesz na jakis czas wrocic do Polski.
Pisz czesciej!

Ola
[*] dla Twojego aniolka! Jak przykro, ze jest nas tu coraz wiecej. Tulam!

Olusia ja nie pomoge, bo i objawow tarczycocwych nie znam. A kiedy robilas ostatnio wyniki? Moze zrob jak najszybciej to bedziesz wiedziala co i jak. A moze to przez nerwy?

A u nas bez zmian. Dzisiaj jestem bardziej wypoczeta, bo wczoraj to sie poryczalam juz ze zmeczenia. Czekam z niecierpliwoscia na jutrzejszy wynik bety, chociaz tak naprawde to dopiero w sobote bede wiedziec jak przyrasta.

Gosiaczek kliknik np. na moj suwaczek czy jaki inny i tam krok po kroku Cie poprowadzi. Potem skopiuj kod BBc do swojej sygnaturki i bedzie ok.
 
Witam Was babki ! Tak sie za Wami stękniłam , nie macie pojęcia jak mocno!!!Wczoraj jak włączałam kompa, pierwsze co to na bb i powiem Wam szcze3rze że z takim lekkim strachem ....czy wszystko u Was ok.Ciesze sie ogromnie ze tygodnie lecą wam tak szybciutko i że z dzieciaczkami jest ok.
A ja? Emigracja - troche wymuszona na mnie przez męża , szybka i bez tego miodu który miał być. Juz jestem w kraju i zamierzam tu zostać. Moze trafilismy na zwykłych naciągaczy po prostu , nie wiem . Wiem ze strasznie to wszystko przeżyłam. Ale co było a nie jest ... rozdział zamknięty i koniec.
Od dzis będe juz z Wami codziennie bo jak pisałam wcześniej tęskniłam za Wami.
Chyba nie ogarne tego co napisałyście , tyle tego .....

Buziaki dla Wszystkich bez wyjątku.;-)


Czarna jestem , jestem ;-), dzieki za pamięć.
 
Magda dziękuje z samym suwaczkiem nie mam problemu, tylko potem gdzie wkleic url
wrzuciłam w swój profil na bb i tam jest a pod postem się nie pokazuje
ciemna masa ze mnie ehhh ;/
 
reklama
Do góry