reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

no i tak dziewczęta.. witam się w ten okropny dzień....
mój M spakował wszystko i odszedł.... przez 1 małą kłótnię.... wszystko skreslone.... powiedział, że mnie nie nawidzi, że jestem jego " problemem", że matka miała rację... żebym się wreszcie od*******iła!!! żebym usunęła nr i spaliłą zdjęcia... i oo....
wiecie co?? nie płaczę, nie zamartwiam się.... po prostu jestem w maga wielkim SZOKU.......

Jestem w szoku.Bardzo współczuję.Najgorsze jak matka się wtrąca,
Przytulam.Trzymaj się mocno.
 
reklama
Ilona1990 gdyby to się zdarzyło po raz pierwszy napisałabym cos pokrzepiającego, a teraz napiszę tylko poczekaj 1-2 dni i wróci :] ten typ tak ma- chyba lubi zwracać na siebie uwagę. Byle tylko nie poszedł do mamusi na dodatkowe pranie mózgu, ale w sumie mamusia pewnie skupiona na własnym ślubie i w tym momencie ma inne priorytety :]
 
Hej!
Ja tylko przelotem...
Już po wizycie....
Wróciłam tylko do domu, żeby się spakować i wracam do szpitala...
Lekarz stwierdził, że bardzo skróciła mi się szyjka i trzeba ją uspokoić, a potem prawdopodobnie założenie szwu lub pesara
Także trzymajcie kciuki mocno za mnie i za COŚKA!!!!
 
Ilona-coś strasznego co piszesz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem tu bardzo krótko ale to juz Wasza taka druga kłótnia i jak widzę jest coraz gorzej :((((( Zgadzam sie z karolcią ze nie dorósł do związki takiego na dobre i złe, to taka dziecinada z Jego strony !!!!!nie znam Go i nie chce osądzać ale z tego co piszesz nie jest wart Twoich łez,bólu cierpienia, itd itd itd !!!!!!!!!!!!!!! Gdzies czeka na Ciebie facet który bedzie Cię nosić na rece,- bo jestes tego warta, może jest bliżej niż myślisz......!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak jak pisze poroniona , za 2-3 dni wróći i co dalej ?????????????? bedziesz mogła zyć z nim po takich przykrych i bolesnych słowach ??? zapomniesz??????? Wybaczysz??? Ja wiem ze w złości mówi sie wiele niepotrzebnych słów ale chyba już DOŚĆ TEGO nie sadzisz?????????? Trzymam kciuki i wiem ze podejmiesz słuszną i najlepszą dla Ciebie (dla Was??) decyzję !!!!!!!!!!

V-jolka kochanie trzymaj sie , trzymamy za Ciebie wszystkie kciuki &&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
magda79 powiem ci że mnie też przerażają ceny badań. Ja do gina chodzę prywatnie, a więc i wszystkie badania robię prywatnie. Co miesiąc wizyta, badanie tsh, ft4, morfologia, mocz. Wcześniej jeszcze toksplazmoza. Od czasu do czasu posiew z pochwy czy moczu aby sprawdzić czy wsio ok. I tak miesięcznie wydaję jakieś 200, czasem nawet 300 zł Jeszcze dziś jak na złość dowiedziałam się że w moim mieście zlikwidowali laboratorium bakteriologiczne a ja sobie rano wymaz pobrałam, bo ginka kazała już sprawdzić jakby czekał nas wcześniejszy poród. I teraz będę musiała zawieść 40 km dalej ten wymaz. Porażka jakaś z tą służbą zdrowia.

kahaka trochę dziwna ta twoja ginka, może wyznaje takie zasady jak w Anglii czy w Szwecji że jak się nic nie dzieje to usg nie trza robić... Bez usg nie oceni się długości szyjki ( a niektórym kobietom skraca się bardzo szybko), nie oceni się czy wsio ok z łożyskiem.. no nie wiem ja to za każdym razem mam podgląg a do 15 tyg to miałam co 2-3 tyg, a zdarzyo się nawet częściej jak coś się działo.

dobija mnie nieświadomość niektórych kobiet. Koleżanka jest w 39 tyg. Pytam jej co wykazuje KTG, a ona że jeszcze nie miała i ma mieć dopiero za 1,5 tyg. Więc pytam co to za lekarz do jasnej cholery, że w tym okresie ciąży to wypadałoby robić codziennie, co dwa dni chociaż i kontrolować szyjkę itd. A on mówi że jej powiedział że jeśli wsio ok, dziecko się dobrze rozwija to nie trzeba kontrolować. I nie ważne że dziecko jest już duże, bo 3 tyg temu ważyło 3200, nieważne że trza kontrolować ilość wód płodowych... Już o tylu przypadkach słyszałam, że dzecko po prostu z braku miejsca się przydusiło w ostatnch tygodniach. Ja to bym takim matkom i takim lekarzom to......
 
V-jolka mocno, mocno trzymam kciuki za Was. Cosiek wspieraj mame! Musi byc dobrze!

Ilona1990 popieram w 100% to co napisala Ilona24. cos nie tak z facetem, nawet jesli wroci to z laską? Mozna sie poklocic, mowic za duzo, ale sa jakies granice. Tym bardziej, ze przezyliscie taka tragedie, powinien Ciebie wspierac. Widocznie facet niedojrzaly. Akurat w takich sytuacjach wychodze z zalozenia, ze nie ma tego zlego. Widocznie czeka na ciebie jakis zajebisty facet :)

Magnusik ja tez chodze prywtanie do gina i za wszystkie badania place. A ze mam zamiar na poczatku chodzic wlasnue co 2 tyg to nawet na razie nie licze wydatkow. I te wszystkie badania na poczatku. Jutro ogranicze sie do tsh i bety.
A jakie normy tsh sa dla kobiet w ciazy?
 
magda79 wiesz co tsh ma dopiero znaczenie jak się robi razem z ft4, ale o co chodzi dokładnie to nie wiem. Wiem tyle że niektórzy lekarze uznają, że wynik jest ok jak mieści się w normie podanej na wyniku, ale moja gin uwaza troche inaczej i tsh powinno być jakoś poniżej 2 a ft4 sporo wiecej niż dolna granica normy. I daltego biorę już euthyrox 100, bo na słabszy nie reagowałam. Dziś też powtórzyłam badania, bo we wtorek wizyta, zobaczymy może coś ruszyło. Ale z tego co pamiętam jak na początku ciąży miałam tsh 2.43 a ft4 16.1 to się nie czepiała ( a robiłam w 6 tygodniu). Tak myślę, że jak wiesz, że jest ok, jest ciałko żółte to może zamiast bety zrób progesteron, bo jak się okaże że za niski to wtedy trzeba dużą dawkę przyjmować. Ja mimo wysokiego przez pierwsze 12 tyg łykałam 2xpo 2 luteiny i 3x dziennie duphaston, później dopiero zmniejszałam dawkę. A beta to ci tylko tyle powie że przyrasta.
 
Magnusik dzieki. bete zrobie, zeby zobaczyc czy przyrasta prawidlowo. Luteine biore, duphaston odpada, bo nie moge go przyjmowac. Bede brac 2x2 luteiny. mysle, ze bedzie ok. no i zrobie ta tarczyce. w ogole robilam ja dwa razy w zyciu, ale nie w ciazy i wynik byl ponizej 2. Musze sie wglebic jeszcze w temat.
 
reklama
Do góry