reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jujka, stetoskop jest genialny na takie cos! Swietny pomysl. Lepsze to nawet od detektora bo nic nie emituje a detektor chyba jednak tak. Jest bajer, tak posluchac jak dzieciu serduszko puka, nie? Gucia domek calkiem sporawy.:-)
U nas pogoda do bani od dwoch dni, dzis trzeci - szaro, brzydko i polewa. Wczoraj z rana nie padalo, nawet sloneczko bylo, ale po poludniu spapralo sie z powrotem i tak juz sie trzyma. W prognozach do piatku na pewno ma lac. Bleee....
 
reklama
Zjola - to za tydzień sikaniec.....? A może juz w Provicie okruszka zobaczysz....z całego serca Ci życze....a ja sie czujesz? Tradycyjnie pełem wachlarz objawów....tuż przed @?
Ja czekam cierpliwie.....zobaczymy...Z sie bardzo starał....ale pełen luz....
 
Karolciu - podczytałam, że już sobie gniazdko mościsz na wieściach :) spryciulo. Ja też sobie zaklepałam.
Co do objawów, to właściwie nie mam ale coś dziwnego dzieje się z moim biustem, bo zawsze troszkę pobolewał przed @ ale teraz boli jak jasny piernik i urósł! Ten cyc, co był zawsze mniejszy, to nawet większy jest odrobinkę :szok:. No ale to może i tak być objaw @. jak nie wytrzymam, to zatestuję w sobotę, no chyba, że zacznę plamić wcześniej a wtedy wiadomo - pozamiatane.
Trzymam kciuki za nasze miejsce na wieściach &&&
 
Za miejsce na wieściach.....
szampan.jpg
 
HURRAAAA!!! Dzwonilismy dzis do landlorda, w kwestii jakiegos drobnego remonciku w domu. Spryciarz jest, skubany. Powiedzial ze mozemy powymieniac wykladziny w domu, tylko zebysmy go wczesniej uprzedzili i on uzgodni ze sklepem ze sie zjawimy - ma zaprzyjazniony sklep. Co do tapet, to nie uwaza za stosowne wymiany bo sa to tapety do malowania, wiec jak cos to mozemy pomalowac gdzie chcemy i na dowolne kolory. Cwaniak, zaplaci za materialy, ale robocizna nasza, czyli oszczedzi na ekipie. Jednak pod tym wzgledem Ciapaki sa bezbledne. Ale, Oli powiedzial tez, ze jesli bede chciala zrobic kompleksowe odnowienie ktoregokolwiek pokoju to MAM WOLNA REKE I MOGE ROBIC CO CHCE. Wymieniac tapety, wykladzine, malowac jak mi sie podoba... Oczywiscie umeblowanie, zaslonki itp. to juz wylacznie we wlasnym zakresie, ale tapety, carpety, farby on pokrywa. Wie ze spodziewamy sie dziecka, skubany dobrze wiedzial ze bedzie chodzilo o pokoik dziecinny. Ten spryt muzulmanski absolutnie nie jest przereklamowany.:-D
 
Tutaj zasada jest taka, ze za stan domu, z wyjatkiem zniszczen z winy lokatora, odpowiada landlord. Czyli wszelkie braki wynikajace z zuzycia, ma obowiazek pokrywac. Na dobra sprawe moglibysmy powiedziec ze jest tu nora (bo jest) i niech cos z tym zrobi a nas nic nie interesuje i musialby dac ekipe remontowa itd., wiec jesli zrobimy co sie da a on tylko pokryje koszt materialu, to jest dla niego korzystne. Tylko pasuje sie jakos z Ramadanem... Ramadan za tydzien, w tym czasie Oli bedzie poza kontaktem - miesiac poza swiatem.
 
reklama
Do góry