reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

poroniona - no coś w tym stylu...tylko moje widmo mniej różu w sobie ma....taki tylko śladzik tam gdzie powinno się zaróżowić....ale dziękuje bardzo za fotę....jest cudnie pocieszająca!
ja fotki na razie nie wkleje...bo bym musiała jakoś ją najpierw zrobić, a potem cały sprzęt do lapka podłączyć, a to by nie uszło uwadze mojego ślubnego...a moje sikańce to na razie WIELKA tajemnica!
babiana - no @ nie ma....a latam co chwila do kibelka i dokładnie sprawdzam....nawet sobie TAM grzebnęłam....i tylko biały śluzik....bez śladów @.....

daje jej czas do jutra...i w środę rankiem kolejny teścik....
ale już starm się o tym nie myśleć...coby mi przykro nie było....już nawet zaczęłam się nastawiać, że nic z tego nie będzie....ale zobaczymy...bo póki.....i tak dalej ;)
 
reklama
cześć dziewczynki , odebrałam dziś wyniki badań ze szpitala i niektóre hormonalne badania wykraczają poza normę miałam też badane tsh ft3 ft4 tsh za wysokie, a pozostałe w normie , poza tym czekam jeszcze na P-ciała anty TPO to chyba ma wykluczyć lub potwierdzić chorobę Hashimoto zobaczymy co powiedzą wyniki pozatym miałam FSH - norma
LH- norma
estradiol-norma
progesteron- norma
test z mcp na prl- podwyższone
DHEA-S- norma
testosteron- norma
kortyzol- podwyższony
ACTH- podwyższone
usg tarczycy w normie , jamy brzusznej też wszystko ok no i usg macicy tez bez zmian poza tym morfologie z rozmazem też mi zrobili także jestem przebadana ,że hej:tak:dostałam leki na tarczyce po jednej tabletce na czczo i podejrzewają jeszcze hrsutyzm ,a to może być powiązane z niedoczynnością to się objawia tym ,że mam na brodzie takie meszek jakby chciały włosy mi tam wyrosnąć:szok:i na to też są jakieś leki przeważnie antykoncepcyjne.
 
Bibiana, dowcip polega na tym, ze nie mam pewnosci co to jest. Moze byc i tak bo w sumie tempo by sie zgadzalo.
Onaxxx, a tos mnie zaskoczyla burzac pieczolowicie budowana twierdze poczucia bezpieczenstwa. Rajmund jest Rh-, ja +. No bedzie nad czym glowkowac.
Karolcia, to Ci moze zostac na najblizszych pare miechow - to sie nazywa kontrola galot i przysluguje przez cala ciaze.
Kobietka, w sumie dorze ze Ci porobia kompleksowe badania. Wyregulujesz wszystko, zrobisz porzadek i wtedy do roboty. Kolejnosc prawidlowa.
 
Witam
Właśnie wróciłam od gin., który dojrzał na usg ciąże i chciałam się z wami podzielić tą radosną nowinką. Bardzo się cieszę, choć na fanfary jeszcze za wcześnie, bo nie było nic widać. Nasza fasolinka ma 3mm.
Mam iść w przyszły czwartek, bo serduszko już powinno bić. Nie wiem jak dożyje ? muszę się nauczyć cierpliwości.
 
patka82 wielkie gratki :D zacznij planować jadłospis to ci jakoś czas zleci na przygotowywaniu zdrowiutkich pyszności , tydzień to nie długo popatrz na kłaczka jaka cierpliwa kobiecina z przymusu :D jeszcze raz gratuluje i zycze dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa

karolcia moja kreska "widmo" była dokładnie taka sama, nic czekamy na famfary w środę

Lady kciuki zaciśnięte

kłaczek to musi być cudne tak sobie posłuchać w domciu
Ps mój też je niby wszystko, ale słodkie całkiem na maxa odpada, owoce ... hm co to są owoce? nawet kaczka ze śliwkami nie przejdzie, czy jakakolwiek pieczeń która chociaż leżała przy owocu ;p Jedyne co czasem (mam nadzieję zje) to właśnie ten banan który wcisne mu do plecaka ze sniadaniem do pracy i ew jabłko, ale to tylko w odstepach minimum miesiąc jedna dawka :D Nic więcej. O ile to wogóle zjada a nie np częstuje kolegę :D Ale że wcina banany sam osobiście dowody miałam - czasem jak nie spał w nocy zczerniałe skórki, które znajdywałam rano go wydały ;p Najzyczajniej nie chiało mu sie szykowac kromek chyba :D hehe ale co z nim gadam to mi mówi że on mnie nie zmusza do marchewki ;p ja jestem zdania ze je sie to co sie lubi delikatna sugestia jest ok ale nic pozatym :D Warzywa za to uwielbia na szczęście ;p Więc nie musze go maltretować bo idzie równowage nadrobić ;p

czarna oj ten twój facet jest niemożliwy :D mój to czasem nie wie jaki jest miesiąc :D a gdzie by tam pamietał ze mam plastry jakies kupować, łatwo go przechytrzyć nie będzie :D na bank cieszyłby się z efektu podstępnego zafasolkowania, ale łatwo nadszarpnąć zaufanie drugiej osoby, mój tez ma mieszane uczucia, ale że wyznaczylismy na sierpień bobosexy to bedzie miał czas sie nastawić na tryb staracza i oczekiwacza, ale boi sie tzn boimy się okropecznie. trzymam kciuki za && zwrot akcji w jego główce i serduchu co by nabrał wiary i nadzieji
Ps Małysz wymiata :D

onaxx no juz kiedys o tym czytałam o jakiś tam literkowych konfliktach, ale cieżko było mi to do teraz zkminić, ty umiesz wszystko po ludzku wytłumaczyć

babianko nom było fajnie, wczoraj nie byliśmy goście w domu, poszli przed 20 ale potem nam sie już nie chciało, zresztą tej szkockiej gwiazdy z wczoraj nie znam (tzn z jednego utworu) więc specjalnie nas nie ciągło tam, po drugie kasiory trochę brak, a po trzecie sztuczne ognie lepiej widac z naszego balkonu niz spod Żyrafy :D
święto czekolady chyba jest 25 lipca, ma byc bluesowo więc na bank będziemy, chyba ze meteor pieprznie albo coś w tym stylu ;p
A co tam z Zakopcu? Jakaś górka zdobyta? Oj jakbym se połaziła po górach... eh mam nadzieję że nogi mojego chopa kiedyś dojdą do stanu dawnej świetności i wleziemy kiedys jesio na Giewnont albo zreszta na cokolwiek :D

kobietka22 ale ogólnie te wyniki są dobre? Bo ja z badań hormonalnych to jestem zielona na maxa

Nic kochane zmykam kończyć "wieczornego objada" M ma drugą zmianę. Papa
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny
Większośc z was mnie nie pamięta zaczynałam tak jak wy na tym wątku po stratach.
Wpadam się pochwalić, że mój synek troszke sie pośpieszył i w 37 tygodniu

przyszedł na świat 21.06.2011 Sebastian waga 2800 i 51 cm długi
Życzę wszystkim spełnienia marzenie o cudzie jakim są dzieci i wierzcie bo do każdej z nas wkońcu sie los uśmiechnie.












Moje aniołki:
Olek 10.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]

Ada 04.05.2010
 
patka- gratulacje:)spokojnych tych kilku miesięcy.
Oj tak mam sielsko anielko tutaj u rodzicow.
Nic nie musze robic.tylko odpoczywam.
oj widze ze bedzie wysyp oj dobrze bardzo dobrze.
juz wystarczy tych aniolków.Teraz kolej na nasze dzieciaczki.
trzymam kciuki za kazda z nas:)
 
KASIUwd KOCHANA GRATULACJE
Udało sie:):) W końcu sie doczekałąm wiadomości Ucałuj Sebastianka od E-cioci:*
Czekam na takie wieści od każdej z Was i życzę aby Każdej sie jak najszybciej udało zafasolkować a zaciążonym spokojnego odliczania życzę
przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Patka gratulacje!! I spokojnej ciąży życzę :)

Karolcia81
trzymam słońce kciuki, żeby się udało :)

Kobietka a jakie masz tsh, ft4 i ft3?

Kasiu
i tutaj ci pogratuluję. Sebastianku witaj po drugiej stronie :)
 
Do góry