reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

u mnie jest 102 w pasie i dziś się dowiedziałam, że i tak im ciasno, bo są na tyle podkurczone, że nie da się rozpoznać jakiej są płci, chyba dopiero po porodzie się dowiem:/
z kg też zasuwam, jakieś 14kg doszło:p
 
reklama
Jak ja się cieszę, że ktoś wymyślił takie cudowne narzędzie jak FORUM! Jak czytam to lżej na duchu mi się robi bo ja już też ok 10 kg przytyłam od początku ciąży i spać mi po nocach te dodatkowe kg nie dawały. Martwiłam się niesamowicie a biorąc pod uwagę, że jeszcze przed ciążą wyhodowałam całkiem nie złą oponkę na brzuchu(gigantyczny efekt jojo)to już w ogóle w głowę dostawałam. Byleby Maluszek zdrowo się rozwijał a później zamiast suwaczka" do porodu zostało....." będę miała " do upragnionej wagi zostało x kg":-D
 
Mi ostatnio waga skoczyła, nie wiem ile dokładnie - jutro z rana się zważę - ale na pewno na plusie już 10 kg. Jak nic gromadzi mi sie woda, bo zaczynam puchnąć... A obwód brzuach to juz 118 cm (więc jakies 20 cm więcej niż przed ciążą)
 
noo u mnie waga początkowa 57kg teraz 61-62 kg a brzuch 89 chociaz czasami mam wrażenie że ponad 100 już jest hehe to zależy od jedzenia czy jak sie dziecko ułozy w brzuchu ? raz mi sie zdaje że brzuch mały raz ze megaaa wielki.
 
Mamicurina ale się rozpędziłas z tyciem :-D az Ci zazdroszczę - pewnie wychodząc ze szpitala wsoczysz w przedciążowe ciuszki :tak:

u mnie 11 kg na plusie... przez ostatnie 2 miesiące tyje po 3,5 kg... mam nadzieje, że teraz zwolnię nieco :confused2:
 
u mnie już 13 + więc nieźle waga pędzi przez ostatnie 2 miesiące po 4 kilogramy,mogło by troszke zwolnić,ale wiadomo że ostatnie miesiące to zazwyczaj więcej ich przychodzi
 
reklama
mata, miska przecież Wy macie starsze ciąże prawie o ponad miesiąc od MaMicurina, wiec Wasza waga nie jest jakas nadzwyczajna! Nie zmienia to faktu, ze MaMicurina i tak wolno przybiera :) pozazdrościć :zawstydzona/y:
 
Do góry