reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

mata, miska nie jestescie same ja tez pewnie juz ponad 10kg na + no ale sie tym nie przejmuje :p pozniej po porodzie bede sie o to martwic a poki co niech dzidzie sobie ładnie rosna, widocznie my jestesmy z tych co tak maja miec i musimy sie z tym pogodzic :)
 
reklama
Ja od poczatku ciazy przytylam jakies 5,6 kg co miesiac kg jak mnie warza na kazdej wizycie chociaz ostatnio bylo 1,5kg:-)
 
U mnie było na początku - 5kg od wagi wyjściowej, teraz mam + 1 kg, czyli wciąż - 4 kg. Od początku jestem n diecie. Teraz mam wrażenie, że wystrzela mi kg.
Dodam, że miałam nadwagę i to ponad 10 kg (wstyd) ;/
 
No ja dziś sie dowiedziałam ze w ciagu miesiaca 3,4 kg:szok:A od początku ciąży 10 kg:szok::szok::szok::szok:

Ale jest lekkie pocieszenie:-) Pytałam się wczoraj Managera z pracy ile przytyłam, to powiedział ze chyba z 4 kg:-). JAk mu powiedzial ze 9 kg to nie chciał uwierzyć, bo zbyytnio nie widać:-)
 
reklama
Do góry