reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

reklama
Ja do tej pory 8 kg na plusie. Ale czuję, ze rozpędzam się. Tym bardziej, że mam teraz ochotę na słodkie coraz większą.
 
A MI NIEEEEEEEEEE cholera jasna tygodniami nie miałam nic słodkiego w ustach a teraz musieli mi napoczynać jednoz gotowych ciast na jutro bo nie mogłam przestac o nim gadac :/:/:/
wcale mnie to nie dziwi...na szczęście mąż cierpliwy...
A macie wzrost apetytu?
Ja nie zauwazylam-po prostu nareszcie jem jak powinnam regularnie :-)...
 
Ja jem mniej niż przed ciążą, ale zdecydowanie mniej też się ruszam. Wcześniej chodziłam na fitness, biegałam, uprawiałam różne sporty. Do 6 miesiąca delikatnie tylko, codziennie, dwa razy po 20 minut wykonywałam proste ćwiczenia dla ciężarnych. Codziennie też chodzę na spacery...ale to nic w porównaniu do mojej aktywności sprzed ciąży. W 5 miesiącu przytyłam 3,5 kilo (na samym początku) w efekcie, 6 kg na plusie i tak mam do teraz.. Mam nadzieje, że do 3 trymestru nie przytyję więcej niż 3 kilo. Moja wymarzona waga na plus w maxie to 16 kilo...ale pewnie będzie ciężko :/ Najważniejsze zdrowie mojego synka. Znajac siebie to po okresie połogu będę biegać maratony :-p i stracę co nie co dość szybko ;-) (od takie małe pocieszenie!)
 
Ja chciałabym max 10 kg przytyć, ciężko to widzę ale zobaczymy

Co do apetytu ja od pewnego czasu mam większy i jem zdecydowanie więcej niż kiedyś
Przed ciążą jadłam bardzo nieregularnie i raczej mało
Czasami przez cały dzień zjadałam 2-3 niewielkie kanapki
 
reklama
Do góry