reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

Waga startowa-54 kg, obecnie ważę 59, a po obiedzie czasem prawie 60 ;) Czuje, ze teraz bedzie juz z górki. Będę bardzo się starać by wrócić do swojej wagi ...nooo lub prawie swojej w ciągu roku. Zobaczymy.
 
reklama
Perelandra - ​nie jest zle z ta wagą. ;-)))) [wnie nie utyjesz wiecej niz 20 w calej ciazy:) u mnie jest +10/11;] - tak na pocieszenie;p
 
Perelandra - ​nie jest zle z ta wagą. ;-)))) [wnie nie utyjesz wiecej niz 20 w calej ciazy:) u mnie jest +10/11;] - tak na pocieszenie;p

Manta problem polega na tym, że wystartowałam z nadwagą... wiec i tak mam do zrzucenia jakieś 7 kg + to co w ciąży... gdybym zaczęła tak jak niektóre dziewczyny od 51 kg, to bym się bardzo nie przejęła
 
Ja mam na dzień dzisiejszy +10 - znów 3,5kg przytyłam w 4 tygodnie :-):-) Doktorek mnie zrypie na bank :-):-) ponownie :-D
 
Lina - ja tez tak tyje... ani sie nie obzeram specjalnie, ani nic takiego... chyba taka moja (nie)uroda:p z resztą u nas wszystkie baby tak tyły w rodzinie zawsze z tego co mi matenka opowiadała jak jej się rozpłakałam wczoraj i zaliłam,z e nie moge sie pogodzic z tak szybkim wzrostem wagi:p - chwilowe , hormony :p

Perelandra - ktora by nie chciala od 51 startowac... ja chwile przed ciąża przytyłam 7-8 kg;]... plus to co teraz (10/11) plus to co dojdzie...a dycha dojdzie mi bankowo;] ... urodzimy... i cudem zrzucimy wspolnymi silami, mowie wam ;]
 
Ostatnia edycja:
Manta ale ja też dużo nie jem i pogodzić się z tą wagą nie mogę - aż się trzęse niektórzy wpierniczają słodycze kg i nic a ja - jem zdrowo a waga w górę non stop:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Lina - ale ja mam to samo... niestety... jednym dane jest wpierniczanie wszystkiego i waga ledwo drgnie... a My puchniemy jak te baloniki;] no co zrobic? taka nasza natura i uroda. Nie obżeramy sie , nie objadamy slodyczami...co wiecej mozesz zrobic? No nic... Nie rpzyczyniasz sie obżarstwem do wzrozsu wagi wiec sie nie wkurzaj;p... Ja wiem,z e przes nerwy czlowiek moze schudnać,a le chyba w ciąży nerwy wskazane nie są, co?:) po rozwiązaniu jak przyjdzie na to pora to sie wezmiemy za siebie i bedziemy wzajemnie w tyłki kopały. Teraz ciesz się ciążą i pomyśl, ze niebawem zobaczysz malucha...
Po za tym...ekheeeem!!! nie kazdy moze byc wiarygodnym Gwiazdorem na Święta Bożego Narodzenia, no nie?:D a My tak:D - przebierzemy sie w stroje Gwiazdora i zrobimy zdjecia - mowie Ci jaka pamiątka bedzie. :D
 
Do góry