reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

reklama
Manta ale ja też dużo nie jem i pogodzić się z tą wagą nie mogę - aż się trzęse niektórzy wpierniczają słodycze kg i nic a ja - jem zdrowo a waga w górę non stop:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
taka twoja uroda...ja za moimi krągłościami tez nie przepadam mimo ze nie jest wcale zle...Kazda kobieta rozumuje siebie inaczej
 
w ciąży trzeba przytyć - a to ile sie przytyje w większości nie zależy od nas... Ale jedząc w miarę zdrowo i nie objadając się, możemy przynjamniej mieć czyste sumienie, że przytyłyśmy tyle ile potrzebował organizm ;-)

a co do stresu i chudnięcia... oj u mnie na odwrót - bo ja zajadam stres :cool2:
 
oj i u mnie juz 10 na plusie a też troszkę waga mi podskoczyła do góry przed ciążą,jeszcze pewnie z 10 przyjdzie jak nie więcej,ale co tam to zmartwienie na później i też nie jem nie wiadomo ile,a waga idzie w górę jak oszalała
 
Dziewczyny cieszcie się z tych kilogramów
Ja np żałuję,że nie przybieram jeszcze na wadzę, bo Wy przynajmniej regularnie powoli rośniecie
a ja nic nic nic, pól kilo do przodu a jak potem zacznę puchnąć to pewnie z kilogram dziennie żeby nadrobić i będę wtedy dopiero płakała
 
atomówka ciesz sie że tak powoli przybierasz na wadze, pozniej po porodzie może w ogóle nie bedziesz musiała walczyć z tymi kg :p a nie co my które mają juz 10+ :p ale szczerze to ja sie tym nie martwie jak narazie ważne że dzidzia rośnie zdrowo, będę sie matrwić po porodzie jak się ich pozbyć :)
 
Cześć dziewczyny
dzisiejsza waga 72 czyli +6kg obwód na wys.pępka 95cm chociaż mam wrażenie że u mnie to uda i tyłek :-) najbardziej tyją a nie brzusio:-D
 
reklama
Do góry