reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

u nas +14 i sie nie przejmujemy, bo dla chcącego nic trudnego;]
Jak się później będę złościła to nie na wagę tylko na siebie, że nie robie wystarczająco duzo, by zrzucić kg;-) Od początku ciąży podświadomie miałam ukryte gdzieś w głowie, ze ok 20 kg moge przybrać - w końcu jestem w ciąży - nic dziwnego. Wszystko gra. Pękamy "pięknie" w szwach.
 
reklama
mini no ja własnie przy 49 kg tez raczej do wychudzonych sie nie zaliczam :-D. jak człowiek jest niski to te kilogramy zupełnie inaczej się rozkładaja.
 
A ja byłam chuda a teraz zostały mi tylko zdjęcia... :no::no::no::no::no::no: właśnie osiągnęłam kolejną granice - kolejny kg na plus czyli mamy +20 :-D:-D:-D:-D:-D tylko sie śmiać z tego zostaje :-D:-D:-D:-D
 
_Lina spokojnie jak na wojnie ja też do najgrubszych nie należałam a dziś waga pokazała mi 80kg:szok::szok: jakoś mi nie do śmiechu, ale w ramach pocieszenia zakupiłam sobie kurtkę w rozmiarze S i padnę a do wakacji w nią wleze bo dziś nie było szans :-D:-D:-D
 
Ina to we dwie szczęśliwe 80'tki jesteśmy - u mnie właśnie dziś też ta tajemnicza liczba wyskoczyła :-D:-D:-D
 
reklama
Hehe witamy i zapraszamy - im nas więcej tym weselej :-D:-D:-D:-D:-D:-D

ja mam 172 cm ;-);-);-) i wyglądam jak kulka :-D:-D:-D:-D Ina jak tak dalej pójdzie to 5 kg będzie moja sama Kruszynka ważyła :-D:-D:-D:-D 3600 było tydzień temu ciekawe ile na dzień dzisiejszy :-D:-D:-D:-D śmiechy śmiechami ale powinnam się brać do rodzenia bo inaczej dupka blada z taką wielkością :-D:-D:-D:-D
 
Do góry