reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

_Lina to pomyśl jak ja wyglądam jestem niższa :-D:-D jakby mnie ktoś w dupsko kopnął to bym się ładnie toczyła :-D:-D, a moja dzidzia o wiele mniejsza bo niecałe 3kg w poniedzialek się dowiem ile przybrała ale 3 kg niby nie przekroczy, laska po mamusi od najmniejszego dba o figurę :-D

monika2412 Monika nie łam się ja teraz tyję jak potłuczona przez 2 miesiące jakieś 12 kg:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lina, Inamorate to wy to nie wiem na co narzekacie, niemal że jesteście wyższe ode mnie to tylko powody do narzekania znajdujecie :p co ja mam powiedzieć jak mam 162cm w kapeluszu i 80kg :p ja to dopiero kulka jestem :p
 
ja tam wage omijam szerokimmmmmmmmmmmmmmm...

ale za miarke chwyciłam dzisiaj..
z potrzeby
bo juz kurtkę nie moge zapiac...
M zmierzył i sie zaśmiał.. dupek..
113cm!!!!

... no i nie wiem co z ta kurtka zrobic,
szkoda kasy na nowa, ja tak mysle ze ze dwa tyg mi zostało
a z rozpieta tez nie bardzo
poszukałam po rodzinie
ale "grubasow" tam nie ma?
ma tak ktoraś? i co z tym robi?
 
ja tam wage omijam szerokimmmmmmmmmmmmmmm...

ale za miarke chwyciłam dzisiaj..
z potrzeby
bo juz kurtkę nie moge zapiac...
M zmierzył i sie zaśmiał.. dupek..
113cm!!!!

... no i nie wiem co z ta kurtka zrobic,
szkoda kasy na nowa, ja tak mysle ze ze dwa tyg mi zostało
a z rozpieta tez nie bardzo
poszukałam po rodzinie
ale "grubasow" tam nie ma?
ma tak ktoraś? i co z tym robi?

Ja ostatnio paradowalam w meza bluzie ( ta zapinalam spokojnie ) i kurtce nie zapietej.. ale to bylo ponad 10 stopni wiec inna bajka. Wspolczuje macie ta pogode jeszcze taka :/
 
Kindzia fakt poszukaj na ciuchlandze coś .
Inamorate hehe ja laska hehe mam tylko 2 cm więcej od Ciebie.Nigdy nie miałąm problemów z wagą ale jak rzuciłam 2 lata temu to potem rok się odchudzałam i cel był być chudą na komunie i osiągnęłam ale co z tego jak w czerwcu w ciąże zaszłam :-)A na ćwiczenia chodziłam po 3 a nawet 4 godziny dziennie a teraz kanapa i leże z tyłkiem bo tak trzeba pocieszam się że chudsza jestem niż po przytyciu 12 kg bez ciązy:-)
Laseptunia - właśnie bo u Ciebie najwięcej odkłada się w płucach :cool:A moje płuca nawet w ciąży mini :wściekła/y:
 
Kindzia ja jeszcze się mieszczę w swoją kurtkę- ale to ostatnie dopięcia... potem będę chodziła w kurtce Mamy :-D a Twój M nie ma żadnej kurtki, w którą byś weszła???? Nie wiem czy nie szkoda kasy kupować coś na tydzień, czego później i tak się nosić nie będzie :sorry:
 
reklama
cześć dziewczyny tak na pocieszenie ja w pierwszej ciąży startowałam z wagi 60 kg przy wzroście 168cm i przytyłam 32kg!!!
a teraz zaczelam z wagą 66kg (nieudało się wrócić do starej wagi po porodzie niestety) i póki mam 12 kg na plusie bo mam dietę cukrzycową:) ale i tą dietę o kant dupy rozbić można :-) bo leże plackiem od 25 TC po założeniu szwu.

tak więć nie ma co się stresować 6 m-cy po porodzie możecie mieć lepszą figurkę niż przed ciążą:tak:
P.S. a to że przy karmieniu piersią się chudnie w mig można między bajki włożyć na mnie nie podziałało :-) Reasumując waga 78kg obwód brzuszka 106cm.
Gorąco Pozdrawiam:-D:-):-D
 
Do góry