reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

nefi - ja też mam 156 - startowałam z 44 kilogramami - mniej niż z Boryskiem ( 46kg ) a wcale nie uważam żebym była wychudzona :-D
 
reklama
ja tu nie wchodzę - dołujecie mnie - jedna +10, druga +6 inna +0 a ja +19 :confused2::confused2::confused2::confused2:
Miśka łącze się w bólu przechodzę to samo :confused2:
 
oj tam oj tam ja mam już też +19 jak weszłam u gienka na wage to moje pierwsze słow brzmiały "Ja pierd*** zepsuta" ale się uśmiał ze mnie :-D:-D
 
angel- spoko ja tez bede chciala sporo zrzucac :D bedziemy sie razem wspierac ........(ile dokladnie niewiem, bo wadze mowie stanowcze NIE!) zwaze sie po prorodzie i ustale moj cel i czas :-):-) bedzie ostra praca.......
 
a ja juz przestałam na wagę wchodzić i się ważyć żeby głębiej nie popaść w depresje przez to :))) jakoś po porodzie damy radę to zrzucic :))
 
reklama
Do góry