reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

reklama
MaMicurina ja wiem, że 11 kilo to niedużo, ale ja przez to, że juz w większą zaczynałam to czuję się jak wielorybek. Niektórym dziewczynom to tylko w brzuszek idzie, a ja cała równomiernie się powiększyłam. normalnie swoich nóg to nie poznaję. :shocked2:
 
Ja póki co przytyłam 13 kg (tyle samo co w pierwszej ciąży) - ale brzuch mam teraz dużo większy. Co prawda moja waga w domu w ostatnich tygodniach się zepsuła więc ostatnie ważenie miałam półtora tyg. temu w przychodni - więc jeszcze coś mogłam przytyć. Tylko, że mi poszło wyłączni w brzuch i niestety pojawiły się rozstępy:-(, a w pierwszej ciąży nie miałam ani jednego.

Waga wyjściowa 51 kg.
 
o matko Kasiulka naprawdę masz zepsuta ta wagę :-D:-D

ja już nic nie powiem,bo mam na plusie 25 koli więc rewelacyjnie normalnie,a jeszcze pewnie troche przybędzie
tez mówię mężowi że w domu ma wieloryba
 
Nefi zaczynałas z większą wagą czyli 59?? :szok: większą o 10 kg?? To ile masz wzrostu??
Tu dziewczyna w ciazy co byla miala 49 na starcie i problemy bo straszna niedowage miala, po ciazy wrocila do wagi i nigdy tak chudej dziewczyny nie znałam jak ona..
 
reklama
Angel ja jestem niziutka (156 cm), do tego drobna. Jak waże 49 to wierz mi wyglądam normalnie :-D to taka moja przepisowa i dobra waga jest.
 
Do góry