reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

reklama
moja waga również od kilku dni stoi :) dalej +12kg jest, ale pewnie za niedługo coś ruszy, zresztą zobaczymy 16 grudnia na wizycie u gina ile przytyliśmy znów do tego czasu postaram się nie ważyć w domu :)
 
Kasiulka wow to dużo schudłaś na początku ...

Monika ja w poprzedniej też tak tyłam :-) Doszłam do 16 kg na plusie - Niby 17 przytyłam ale w ostatnim miesiącu jeszcze schudłam kilo ... ciekawe jak będzie teraz
 
tylko pozazdrościć że tak malutko tyjecie.
ja waże się co wizytę, kolejna już w piątek. wole raz na miesiąc żeby nie panikować za mocno. aktualnie czuje się jak słonik, tzn ciezko mi w brzuszku. wczoraj się nachodziłam po mieście, a nogi tak dostały jakby co najmniej maraton przebiegła ;-)
I nocki daja mocno popalic. tzn. przechodzenie z boku na bok. też tak macie?
 
Ja od początku tyłam, zero spadku wagi, zadnych dolegliwości typu mdłości, brak apetytu. Obecnie 6 kilo na wadze, w porywach 7 kg. 19 grudnia idę na wizytę, wtedy kiedy zaczynam III trymestr i mam nadzieję, że nie zobaczę więcej niż 9 na plusie :-p a potem to juz niech się dzieje wola nieba hehe tym bardziej, że święta po drodze (mniam mniam) i 6 stycznia wesele kuzynki ojjjj wtedy nie będę sobie żałować :eek:
 
reklama
Do góry