reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

a wstanie do łazienki jak się śpi na lewym boku (po prawej wstawanie) z rogalem to graniczy z cudem :-):-) oficjalnie stwierdzam, że moja waga zaczyna galop :-) aktualnie +12 :-)
 
reklama
to jeszcze ja na szybko....
a ja stwierdzam z nadzieja, ze moja wlasnie przystopowala (yhm....ciekawe...przed nami swieta :-D) od ostatniej wizyty na +2 kg:-D, to razem daje; 12 kg uuuuuuu:eek: non nic mam nadzieje, ze teraz juz tylko synek bedzie cialka nabieral, mama juz nie!
zreszta....juz zauwazylam, ze potrafie zjesc coraz mniej czyli miejsca na żołądek coraz mniej i pewnie przez swieta tez tak bedzie, ze chocbym chciala to bardziej go nie rozepcham (mowa o żołądku of course hehehe)
 
Ajako moja droga nie ma rzeczy niemożliwych :-) dla chcącego nic trudnego ;-) nie wiem jak Ty ale ja jestem maniaczką pierogów i mimo, że też nie mogę już za dużo zjeść sądzę, że w Święta da radę się zmieścić więcej niż zawsze :-D
 
Ajako moja droga nie ma rzeczy niemożliwych :-) dla chcącego nic trudnego ;-) nie wiem jak Ty ale ja jestem maniaczką pierogów i mimo, że też nie mogę już za dużo zjeść sądzę, że w Święta da radę się zmieścić więcej niż zawsze :-D

dzieki, wole nie:no: :-D:-D moze bede miala zgage do tego wszystkiego po tym obzarstwie i obzerac sie nie bede ot co! i tego sie bede trzymac:-D
 
u mnie tez jest +12, ale ale ale waga stoi od jakiejs chwili juz i oby jeszcze troche postala :tak:

choc uwazam, ze trgedii nie ma przy moim 180cm te 12 jakos sie tak rozlozylo ze dalej chodze w swoich ciuchach(moze nie we wszystkich) a juz 7 miesiac zaczynamy:-D
 
U mnie waga odrobinke spadła (dokładnie od 1,5 tyg. mam 79,9 :-p) więc z 13 kg zrobiło się 12,5 na plus, ale od tego praktycznie moge odjąc jeszcze 3 kg, które zrzuciłam w maju, a w czerwcu mi wróciły ;-) póki co nie jest źle, oby zastój trochę potrwał. Tez zauważyłam, że mniej jestem w stanie zjeść (całe szczęście :-D). W brzuszku z 121 zrobiło się 116-117 - obwód teraz praktycznie sobie tak skacze - w zależności jak maluch sie układa :tak:
 
reklama
ja już jestem 13.5 kg do przodu. Powiedziałam gin że się tym martwie, a ona mnie uspokoiła że wszystko jest ok i wg niej przybędzie mi jeszcze .... trochę ;)
 
Do góry