reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

he he szału niby nie ma ale już się boję że przekroczę 20-stkę :/ ehhhh widocznie taka moja natura, później trzeba bedzie sie martwic o te kg :))) ja dzisiaj sie mierzyłam i na wysokosci pepka mam 110cm :)
 
reklama
+10,5 kilosow
Lina to my rowno śmigamy
juz od jakiegos czasu...
glukoza też nam podobnie wyszła
to ze mniej niz na czczo ,
zobaczymy czy to zle bedzie
 
Lastpetunia ale to nie jest konkurs kto najmniej przytyje :tak: Powinno się przytyć tyle ile organizm potrzebuje . A skoro nie zmieniłaś strasznie diety na bardziej tłusto- słodką to wszystko jest tak jak ma być ...
A potem zlecisz z wagi , pewnie nawet się nie obejrzysz :tak:
 
Kindzia co ma być źle ;-) dobrze wszystko jest i już ;-) ja w marzeniach to jeszcze maks 4,5 kg chciałam przytyć ale tyle to coś czuje, że już w styczniu będę miała jak mała zacznie na maksa rosnąć ;-) a mi na glukoze lekarz powiedział, że super - bardzo dobry wynik ;-) także nie ma co się martwić :-):-)
 
Juz miałam Wam pisać, że nieźle ruszyło się z waga i wcale nie przybrałam najwięcej, ale weszłam na wagę i zonk - 13 kg jak nie patrzeć :rofl2: 20 kg lekko będzie...
 
reklama
o jej to ja przezywam moje 5 kg :p ale dlla mnie to masakra te 5 kg teraz pewnie z 6 czuje sie jak słonica ;/ ciężko mi tak strasznie :/ a tu pewnie jeszcze z 10 kg przede mną masakra !
 
Do góry