reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

reklama
widze, że nie tylko ja marzyłam o 15kg :rofl2: jak to z marzeniami bywa - niewiele się ich spełnia :sorry: ja się jeszcze trzymam, ale lada dzień przekroczę magiczne 80 kg - i to będzie załamka... oby do 90 nie dobić :zawstydzona/y:

co do brzuszka - Angel gonisz mnie ja niedawno miałam 119 a teraz juz 121 :szok: ciekawe czy mi centymetra krawieckiego starczy ;-):-D
 
jaaaa :/ właśnie weszłam na wagę iiiiiii... :baffled: 12kg+ ehhhhh, rano pewnie na pusty żołądek będzie z 0,5kg mniej :p chyba przestane się ważyć bo przez tą moją wagę zaczynam doły łapać :/ a żebym się objadała było by ok a tu jem normalnie ale widocznie taka moja natura :baffled:
 
Lastpetunia a ja myślę że szału nie ma z Twoimi kilogramami :-D . Ja się nastawiam że 17 kg to będzie minimum które przytyje - ale biorąc pod uwagę mój obecny apetyt to pewnie na 20tu się nie skończy ... A tak ładnie mi szło na poczatku :-D
 
Lastpetunia ale wieczorem to nie ma sensu sie ważyć, bo to nie tylkoz awartośc żołądka al i gromadząca sie woda sporo ważą :tak: Ja się staram ważyc z rana po toalecie a przed sniadaniem - najlpeszy wynik wtedy jest;-) no i przekroczyłam krytyczna wagę 80 kg...
 
reklama
Ja przekroczyłam właśnie 70 kg - dziś waga wskazała 70,5 kg :sorry::sorry: czyli +10,5 kg aktualnie - a brzuszek ma magiczne 99cm - ciekawe kiedy stóweczka strzeli :-)
 
Do góry