reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe mamy

nas maskara z mlekiem dzisiaj Daria może z 200 ml wypiła:wściekła/y:...mam nadzieję, że jeszcze wciągnie butle przed snem!
 
reklama
Franek szama 4 butle na dobe po 200ml i do tego obiadek i deser i wygląda dobrze, czasem wychodzą tylko 3 butle plus do tego w ciągu dnia woda lub kompocik- bez cukru , lub herbatka.
Dziewczyny widziała , któraś z was kiedy herbatkę dla niemowląt bez cukru, wszędzie cukier - moim zdaniem zupełnie zbędny
 
akderk herbata hippa owocowa w saszetkach jest bez cukru ale moje dziecie jej nie przyswaja mi osobiscie tez nie smakuje:)
 
U nas w tamtym tygodniu na szczepieniu Olek ważył 8.200 i prawie 70 cm wzrostu :) co do mleka to tak średnio na dobę jest 7 karmień po ok. 120ml na noc 150-180ml. Średnio na dobę wcina 700ml, ale nie jemy obiadków tylko próbujemy narazie...Zrezygnowałam wczoraj z kaszki na noc bo stwierdziłam, że może to ona jest przyczyną niespokojnego snu i nie wiem czy to przypadek ale było lepiej...a w nocy i tak obudził się na jedzenie standardowo 2 razy z tym, że raz go zbudził brzuch i oszukałam go wodą...spał po niej godzinę jeszcze ;p
Jak dotą z wypróbowanych słoików wygrywa dynia z ziemniaczkami i jabłko :)

 
no duża z niej dziewczynka, duża ale ma po kim (czysty tatuś ;-)) urodziła się 4380 i już podwoiła swą wagę urodzeniową, w zeszłym tygodniu u lekarza (ale na innej wadze niż zwykle) było 9300 a taka adekwatna waga na której zawsze się ważymy w przychodni to będzie dopiero 1.03 jestem ciekawa czy będzie już "dyszka" :szok:
 
Jejku jakie duże te wasze szkraby!! :szok::szok::szok: Ja myślałam że Kacper jest duży waży 8200 a przy urodzeniu 2050 ale wasze maluchy to dopiero są wielkie! Pewnie już wyglądają na jakieś 9 msc :-D:-D
 
u nas z mleczkiem tez slabo. teraz Maja je mleko 4 razy dziennie i tylko 1 raz swiadomie a reszte na spiocha bo inaczej by nie tknela. Na jeden posilek zjada miedzy 70 a 130 ml
 
reklama
Magdzik mogę Cię zapewnić, że Kacper jest duży, moja ma zaledwie 6800g, a urodzeniowa 3400g - także równo podwojona waga, ale i tak jest tu jednym z mniejszych maluszków
 
Do góry