reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

butelkowe mamy

u nas z mleczkiem tez slabo. teraz Maja je mleko 4 razy dziennie i tylko 1 raz swiadomie a reszte na spiocha bo inaczej by nie tknela. Na jeden posilek zjada miedzy 70 a 130 ml

a co Majeczce dajecz prócz mleka?? bo moja to owoców nie chce wcale i tylko obiad zje porządnie!!
 
reklama
Magdzik mogę Cię zapewnić, że Kacper jest duży, moja ma zaledwie 6800g, a urodzeniowa 3400g - także równo podwojona waga, ale i tak jest tu jednym z mniejszych maluszków

Jakbym słyszała o moim Bartku -identycznie.


Dziewczyny ja dołączam do waszego grona. Już nie karmię piersią. Sporadycznie w nocy wyciągam. Schudłam tak bardzo , że zrezygnowałam bo boje się jakiejś anoreksji. Mój Bartek je ok 120 ml przed snem a śpi 4 razy dziennie. Do tego w nocy budzi się 3-4 razy i wcina 120ml. Także dzienną normę mleka zjada. Do tego dostaje zupki. Słoiczek na dzień. Soczki za to są be. Pije wyłącznie mleko- nic więcej nie ruszy.
 
u nas mleko jest fuj , ale z kaszką mniami, soczki słoiczki wszystko pychotka waży ok 8 kg dziś się będziemy ważyć, mleka w ciągu 24h wypija nie więcej niż 400-600ml, najlepiej pije na śpiocha
 
a co Majeczce dajecz prócz mleka?? bo moja to owoców nie chce wcale i tylko obiad zje porządnie!!

Malpko daje jej raz dzinnie obiadek i jak na razie to lubi tylko dynie z ziemniakami i zupke jarzynowa innymi pluje. Tego obiadku to je tylko po pol sloiczka czasem sie zdarzy caly ale to rzadko, tylko poczatki obiadkow byly rewelacyjne a teraz im dalej tym bardziej pod gorke. Probuje tez przemycic jej codziennie troszke deserku ale to tak 1/3 sloiczka albo 1/2. Najbardziej lubi morele. Herbatki, soczki, woda nie wchodza wogole w rachube, nie chce nawet wziac do buzi :(. Takze u nas nadal z jedzeniem na bakier. A ile wazy Twoja Daria?? Bo ona tez taki niejeadek prawda??
 
a wiesz co nie wiem nawet:sorry:jutro ją zważę to napiszę!! ale żle nie wygląda, poprawiła się po tych obiadkach daje jej duże słoiki i ładnie zjada!!
 
moj dawid wypija ok 100ml co 3h..dostaje obiadek raz dziennie ale pol sloiczka i najlepiej lubi dynie z ziemniakami, szpinak z ziemniakami i zupe jarzynowa. Czasami owoce ale z tym jest gorzej;/ no i w nocy tez budzi sie na butle..wazy 6kg wiec podwoil wage urodzeniowa..malo wazy ale wyglada dobrze:)
 
Jak tak liczę to mi wychodzi, że wczoraj w sumie Max wtrynił 910 ml mleka + 95 gramów ziemniaczków z dynią + 130 gramów jabłuszka :szok: :szok: :szok:

Pisałam kiedyś, że mam zamiar poczekać do 6 miesiąca z wprowadzaniem czegokolwiek innego niż mleko PRE... ale to niemożliwe!! Musiałąbym go karmić albo co 2-3 godziny albo nie wiem, dwie duże butle mu dawać na obiad i na noc???!!!
W ogóle zastanawiam się kto tu w Niemcach wtymyslił, żeby do roku (oprócz jedzonka) jechać na mleku PRE (jeszcze bardziej wodniste niż 1) bo to najzdrowiej??? Ludzie, wykończyłabym się bo cały dzień tylko z butlą bym latała.
 
reklama
jak dla mnie wygląda oki!! jest puchata i ma baleroniki!! mnie tylko martwi ,że nie chce pić tego mleka i że będzie niejadkiem:-(
 
Do góry