reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

Slońce mój też do entuzjastów pokarmów nie należy, a już powinien skoro na 2 mleku jesteśmy!!
Raz zje pół słoika (przeliczając mniej więcej, bo mu z miseczki daję), a raz 3 łyzeczki :no: i zrób coś z takim 'widzi mi się' jego...On to by tylko banany jadł i gruszki...a warzywa? Marchew w miarę wchodzi, ale tylko maminej robocizny...
a u nas kompletnie nic Filipkowi nie podpasowało..., ani jabuszko, ani gruszka, ani marchewka, kompletnie nic..., wszystki pluje dalej niż widzi, czasem uda mi sie przemycić mu marchewke przez butelkę, ale walcze dzielnie- wkońcu kiedyś będzie musiał coś zjeść ;)
 
reklama
My dzisiaj zjedlismy 190 ml jarzynowej z krolikiem ! Mialam poczekac az wysypka z trzydniowki zejdzie ale tak sie darl jak zobaczyl butelke z lyzka ze nie bylo rady -otworzylam sloik i wrabal caly a mleka skubaniec nie chcial !
 
My dzisiaj zjedlismy 190 ml jarzynowej z krolikiem ! Mialam poczekac az wysypka z trzydniowki zejdzie ale tak sie darl jak zobaczyl butelke z lyzka ze nie bylo rady -otworzylam sloik i wrabal caly a mleka skubaniec nie chcial !

heheh my tez tak mamy ze podaje jej duzo bo masakra by byla! 2 sloiczki jej podaje bo moje dziecko wrocilo do sebie i ma wilczy głod!
i jadla wczoraj sobie warzywka w lagodnej potrawce z krolikiem!
nie moge sie doczekac tych po 6 mcu bo juz beda duze sloiczki i nie bede ich tyle targac non stop!
 
heheh my tez tak mamy ze podaje jej duzo bo masakra by byla! 2 sloiczki jej podaje bo moje dziecko wrocilo do sebie i ma wilczy głod!
i jadla wczoraj sobie warzywka w lagodnej potrawce z krolikiem!
nie moge sie doczekac tych po 6 mcu bo juz beda duze sloiczki i nie bede ich tyle targac non stop!

A ja żałuję, że mniejszych nie robią:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
A ja żałuję, że mniejszych nie robią:-D:-D:-D:-D:-D:-D

no akurat tobie to ja sie nie dziwie ale wole taszczyc 1 wiekszy sloiczek niz po 2 male ! hahahah pozniej jak wykladam na tasme to te sloiczki sie nie koncza! a ludzie na mnie patrza! ale jak robie zapas na tydzien no to 14 sloiczko9w zupek i obiadkow i deserki jeszcze! oszaleje kiedys! na samym mleku tyaniej wychodzilamn:):):):):):)
 
no akurat tobie to ja sie nie dziwie ale wole taszczyc 1 wiekszy sloiczek niz po 2 male ! hahahah pozniej jak wykladam na tasme to te sloiczki sie nie koncza! a ludzie na mnie patrza! ale jak robie zapas na tydzien no to 14 sloiczko9w zupek i obiadkow i deserki jeszcze! oszaleje kiedys! na samym mleku tyaniej wychodzilamn:):):):):):)

No w końcu ktoś mnie pocieszyl :))) OSZCZĘDNE MAM DZIECKO :-D
 
a tez wywalam.
Mimo to sie nie poddaje i nadal gotuje i kominuje jak temu krolewiczowi dogodzic.
Wczoraj wyjelam z zamrazary przesmaczne warzywka. Slodki ziemniak, pietruszka i marchewka - to jedne z najslodszych jakie mialam.
Zjadl 4 lyzeczki moze i koniec.
Bylismy na tym dzieciowym spotkaniu wiec inny bobas najadl sie do sta Maxowym obiadkiem i jesczze chcial .
No - przynajmniej wiem ,ze to nie ja zla kucharka tylko moje dziecie wybredne.
 
reklama
Mój od kilku dni je cały obiadek zamiast 1 posiłku mlecznego, więc jestem bardzo zadowolona:) oczywiście ma swoje ulubione dania i innych nie chce, ale jest ich kilka, ma urozmaicenie, więc myslę, że jest ok.
 
Do góry