reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

My jedziemy na Avent 2 do mleka i Avent 1 do herbaty - chociaż ten leci za szybko i Młoda mi się krztusi cały czas. Nie wiecie od kiedy można jakieś niekapki wprowadzić? Albo bidoniki? Bo aż się odechciewa dawać jej czegos poza mlekiem... A kaszki jemy tylko na bardzo gęsto, więc łyżeczką. I kolejny zestaw smoczków (trójprzepływowe) leży odłogiem ;-(
 
reklama
My jedziemy na Avent 2 do mleka i Avent 1 do herbaty - chociaż ten leci za szybko i Młoda mi się krztusi cały czas. Nie wiecie od kiedy można jakieś niekapki wprowadzić? Albo bidoniki? Bo aż się odechciewa dawać jej czegos poza mlekiem... A kaszki jemy tylko na bardzo gęsto, więc łyżeczką. I kolejny zestaw smoczków (trójprzepływowe) leży odłogiem ;-(

sa niekapki od 0 miesiaca z aventa na pewno i pozniej od 6+.. ja kupilam ten od 6+ i nauczyla sie na nim pic i teraz przynajmniej smoczka do mleka mozge uzywac 3+ bo wczesnie z niego mi sie krztusila.
co do kaszki to tez ma bardzo gesta ale nie taka calkiem na sztywno! i trojprzeplywowy pieknie sie spisuje!
 
:-D:-Dluuuzna na tej stronie nic nie ma ..... jaki jest nastepny//// allbo zle doczytalam i dalej niewiem tak mi laski poodpisywalaycie ze napisalyscie jakich smoczkow uzywacie do herbatek do mleka do kaszek hehehhehe:-D:-D

I DALEJ NIEWIEM CZY DR,BROWNSA JEST SMOCZEK 6+ ???
 
:-D:-Dluuuzna na tej stronie nic nie ma ..... jaki jest nastepny//// allbo zle doczytalam i dalej niewiem tak mi laski poodpisywalaycie ze napisalyscie jakich smoczkow uzywacie do herbatek do mleka do kaszek hehehhehe:-D:-D

I DALEJ NIEWIEM CZY DR,BROWNSA JEST SMOCZEK 6+ ???

A więc:
Dostepnych jest 5 typow smoczków Dr Brown
- dla wczesniaków
-poziom 1 od 0 do 3 miesiąca
-poziom 2 powyzej 3 miesiąca
-poziom 3 powyżej 6 miesiąca (dla dzieci o zwiększonym łaknieniu)
-poziom Y do kaszek i soków
 
Wika Wika Wika :-D

Poziom 3 to 6+ te amerykańskie oznaczenia mylą :-D
Ale do kaszek jest tajemniczy poziom Y :-D

No :-)

Laski nie wiem o co kaman, ale może to od kaszki, może od większej ilości świeżego powietrza albo cholera wie co jeszcze, ale mały mi DŁUŻEJ ŚPI :-)
Toż szczęśliwa chodzę, jak się budzę teraz szybciej od dziecka i leżę tylko i czekam, aż się obudzi :-D Ja wiem, że ja mam za dobrze, bo i tak mi całą noc śpi, ale teraz sypia prawie od 8 pm do 8 am :szok:
 
Wika Wika Wika :-D

Poziom 3 to 6+ te amerykańskie oznaczenia mylą :-D
Ale do kaszek jest tajemniczy poziom Y :-D

No :-)

Laski nie wiem o co kaman, ale może to od kaszki, może od większej ilości świeżego powietrza albo cholera wie co jeszcze, ale mały mi DŁUŻEJ ŚPI :-)
Toż szczęśliwa chodzę, jak się budzę teraz szybciej od dziecka i leżę tylko i czekam, aż się obudzi :-D Ja wiem, że ja mam za dobrze, bo i tak mi całą noc śpi, ale teraz sypia prawie od 8 pm do 8 am :szok:
no faktycznie za dobre jest Twoje dziecko;) nie chciałby może Aluś wziąc choć 2 pobudki nocne od Filipka;)? tez bym się z miłą chęcią wyspała:D (kaszki ani świerze powietrze u nas nic nie dają)
 
no faktycznie za dobre jest Twoje dziecko;) nie chciałby może Aluś wziąc choć 2 pobudki nocne od Filipka;)? tez bym się z miłą chęcią wyspała:D (kaszki ani świerze powietrze u nas nic nie dają)

Nie ma sprawy :-D Dziś czekałam dwie godz aż się obudzi :szok: :szok: Bo mi się wczoraj zasnęło o 21 i się obudziłam z T o 5, a gdzie do 7...
Nosz naprawdę bym chętnie wstała do Filipka :)))
 
reklama
Do góry