reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

Kupiłam dziś Alkowi kaszkę jabłkową ale nie na mleku mod tylko tą dosypywaną do mleka :-)
Ale z kleiku nie zrezygnuję, bo nie ulewa mi po nim :)))
 
reklama
Mamuśki wiecie do kiedy do jakiego miesiaca jest smoczek 3+ dr. brownsa?? czy nastepna zmiana po 6+ ???
Bo ja do 6 miesiaca chce karmic ta butelka anytkolkowa... no a od 6+ Aventa :) bo juz czasem mam dosc mycia dwóch ;) tymbardziej ze mniej mleka beda jesc kaszki itd a kaszki w avencie daje w trojprzeplywowym :)
 
dziewczyny które używacie butelek TT czy wasze smoczki 3 te po szóstym miesiącu nie mają tej dodatkowej dziurki co niby powietrze przez nią odchodzi
bo moje nie mają może jakieś felerne kupiłam
 
heheheh
a wiec :
do jakiego miesiaca jest smoczek 3+ dr. brownsa?? czy nastepny wiekszy smoczek to 6+ ??? tak jak w avencie 0+ potem 1+ potem 3+ no i potem 6+ ostatni... a niewiem jak jest w Dr.Browns ??? czy tak samo?


rzecz wzgledna ... ja z 3 karmie od uwaga - 2 miesiaca !! bo jemy geste mleczko :) 2 nie uzywalam wogole :) a teraz uzywam Y do kaszki i mleka w dzien /wtedy sie strasznie niecierpliwymy jak nam mleko za wolno leci :)
 
heheheh
a wiec :
do jakiego miesiaca jest smoczek 3+ dr. brownsa?? czy nastepny wiekszy smoczek to 6+ ??? tak jak w avencie 0+ potem 1+ potem 3+ no i potem 6+ ostatni... a niewiem jak jest w Dr.Browns ??? czy tak samo?

Ja do herbatki używam poziom 1 a do mleczka poziom 2 i nie będę zmieniać na razie na 3 bo mała i tak czasem się zachłysnie:wściekła/y:
 
reklama
Do góry