reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

Tylko, że te kaszki chyba są mleczno-owocowe a moja mała nie może normalnego mleka modyfikowanego, które jest w tych kaszkach. Tak w ogóle to pokrzywdzone te alergiczne dzieciacki bo tylko ryżowe albo kukurydziane zostają...
z nestle są tez ryżowe :) odd wczoraj daję Filipkowi (tez jest alergikiem) , i narazie nic mu nie wyskoczyło;)
 
reklama
Dostaje bebilon comfort, ale właśnie na 2 chciałabym przejść na zwykły bebilon. Dziś mamy sczepienie, to zapytam pediatrę czy tak można. A kleik dostał kilka razy i też nie było różnicy w długości spania. Muszę chyba zwyczajnie poczekać aż naturalnie zacznie przesypiać całe noce.

Wiesz zależy czy nie będzie miał problemów z brzuszkiem po zwykłym Bebilonie :tak:
A może kaszka ryżowa byłaby lepsza? Z Nestle jest taka ;-)
Napisz, co lekarz powiedział
 
A my przechodzimy na NAN 2 od wczoraj - zalecenie pediatry! !! Narazie stopniowo ,jedno karmienie zastampiam 2 , jutro beda 3 karmienia i mysle ze po 3 dniach bedzimy juz calkiem na 2 !
 
A my przechodzimy na NAN 2 od wczoraj - zalecenie pediatry! !! Narazie stopniowo ,jedno karmienie zastampiam 2 , jutro beda 3 karmienia i mysle ze po 3 dniach bedzimy juz calkiem na 2 !

A no widzisz...tez tak spróbuję ;-) Dzięki ;-)
Nie wiem dlaczego moja pediatra już zapisała nam Bebilon 2 :no: Zielonego (jak kupy syna) pojęcia nie mam dlaczego :-D
Masz jakiś pomysł?
 
Zgadza się, ja daję raz dziennie 3 miareczki od mleka bo dwa razy dziennie była twarda kupa i oczy z orbit wychodziły nie wspominając o kolorze twarzy - buraczek :-)

Dobrze, że ja daję raz dziennie...Dziś jak mi pocisnął kupę po marchewce...3 kolorową
 
Asia (albo ktoś kto juz jest na 2) ile razy dziennie dajesz maluchowi mleko? Bo na opakowaniu są zalecane tylko 3 posiłki :szok::szok:
A Aluś mi z 6 je! Tak od razu takie sycące to mleczko?
 
reklama
Wiesz zależy czy nie będzie miał problemów z brzuszkiem po zwykłym Bebilonie :tak:
A może kaszka ryżowa byłaby lepsza? Z Nestle jest taka ;-)
Napisz, co lekarz powiedział
Dałam mu wczoraj kleik ryżowy do mleka na noc, obudził się jak zwykle po 3, ale potem spał już bez ciągłego kręcenia się do 7. Chyba na razie pozostanę przy kleiku. A lekarz pow, że mogę przejść na zwykły bebilon, o ile nie ma już problemów, mam sprawdzić i najwyżej wrócić do beb. comfort. Ale na 2 mam przejść po skończeniu 6 miesiąca.
 
Do góry