reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

Tylko problem w tym, że już dawałam bebilon pepti (przed nutramigenem) i miała po nim takie kolki, że szok:szok:. Ach, zazdroszcze jak patrze na inne dzieciaczki, które jedzą wszystko:-(. Musze jeszcze poczekać, ale ona już szału dostaje za innym jedzeniem, tak się przygląda jak my jemy...
 
reklama
Tylko problem w tym, że już dawałam bebilon pepti (przed nutramigenem) i miała po nim takie kolki, że szok:szok:. Ach, zazdroszcze jak patrze na inne dzieciaczki, które jedzą wszystko:-(. Musze jeszcze poczekać, ale ona już szału dostaje za innym jedzeniem, tak się przygląda jak my jemy...

aaa to lipa;/ bo naprawdę to świetne mleczko!
Kochana musisz uzbroić się w ciwrpliwość, bo zazwyczaj to mamom bardziej zależy na nowościach niż dziecku hehe. A kleik dodajesz do mleczka i dajesz butlą? Czy na gesto robisz? ja mojemu do kolacji z 2 łyzeczki sypie ;) bo moj jest podejrzanym alergikiem, ale jak narazie na nic uczulony nie był na szczescie. jesli Julci wystarcza mleczko, ladnie przybiera na wadze to sie nie martw na inne rzeczy przyjdzie czas! i nie patrz na inne matki
 
Kleik dodaje do butli, bo Julka chętnie pije wszystko co z butelki...Dzieki za wsparcie, mała przybiera nawet bardzo ładnie więc niech już sobie je jak chce, musze to jakoś przetrzymać. Dzia!!!
 
Kleik dodaje do butli, bo Julka chętnie pije wszystko co z butelki...Dzieki za wsparcie, mała przybiera nawet bardzo ładnie więc niech już sobie je jak chce, musze to jakoś przetrzymać. Dzia!!!

Proszę bardzo ;-) Napisz później co u was :-)
 
Kleik dodaje do butli, bo Julka chętnie pije wszystko co z butelki...Dzieki za wsparcie, mała przybiera nawet bardzo ładnie więc niech już sobie je jak chce, musze to jakoś przetrzymać. Dzia!!!

nam znajoma polecila kaszke do picia Nestle /jest bezsmakowa i smakowa z bananami i z jablkiem i marchewka/ i ta jej niesamowicie smakuje - moze wartalo by sprobowac ??
na polce w markecie szukaj kartonikow pakowanych po 2 :) ale cena moze zalamac !!! 9 zl za 2 mleczka !! u nas to na 2 porcje kolacji !!
 
Mam pytanie odnosnie dopajania. Julcia bardzo lubi pewien soczek i zastanawiam sie ile tego soczku moge jej dziennie podac? W ogole to jak duzo ona moze wypic na dzien?
 
Dziewczyny a co dajecie do jedzenia swoim dzieciaczkom?Bo ja mam problem, moja Julka pije mleko nutramigen ale ostatnio zaczęła mi tak fiksować, że już mam dość. Pije 90 ml(nigdy więcej nie piła), więcej w nią nie wcisne i po 2 godz znów jest głodna:szok:.Zaczęłam dawać soczek jabłkowy- wysypka:wściekła/y:, marchewkowy to samo:wściekła/y:. Pediatra kazała wszystkow wycofać i za 2 tyg spróbować znowu. Tylko nie wiem co mam jej dać...Dałam troche sinlaca ale ona nie umie jeść łyżeczką, więcej jej wypłynie niż zje i po chwili ją to nudzi i zaczyna sobie gadac i koniec jedzenia. A kleik dodawany do mleka nie działa:no:.
No kochana , widze że mamy dokładnie ten sam problem;) my tez na nutramigenie , mój synek wypije 100, max 120, ale za 2 godz już glodny,przeważnie jednak wypije sobie 60 ml i wiecej nie chce..., nocne karmienia tez co 2 gdziny, każde inne jedzonko jest oprotestowane, mam nadzieje ze wszystko sie jakos unormuje;)
 
Mam pytanie odnosnie dopajania. Julcia bardzo lubi pewien soczek i zastanawiam sie ile tego soczku moge jej dziennie podac? W ogole to jak duzo ona moze wypic na dzien?
Mi moja lekarka powiedziała ze jesli chodzi o herbatki to moge dawac synkowi tyle ile on tego potrzebuje, tylko robić je słabsze, myślę więc ze z soczkami jest podobnie;)
 
reklama
Mam pytanie odnosnie dopajania. Julcia bardzo lubi pewien soczek i zastanawiam sie ile tego soczku moge jej dziennie podac? W ogole to jak duzo ona moze wypic na dzien?

Wiesz ja daję Alusiowi ile chce ;-) Im cieplej tym więcej wypije Ci Julka. No i jak ma gorączkę to też dziecko pije więcej :tak: A lubi ten soczek rozcieńczony?
 
Do góry