reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
Jesteś Aniolkiem jak dla mnie to Ty jestes w 4 miesiącu...I jak dla mnie to masz duzy brzuch jak na 18 tydzień.
zalezy jak liczysz ... wg jakiego systemu jedziesz.... ;)...
1 miesiąc - 1-4 tygodzień,
2 miesiąc - 5-8 tygodzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.
 
wbball.jpg

1zpkzgm.jpg

2m43az5.jpg


19 tydz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
To ja w 11 tyg. mam prawie taki sam:):-)
sorki, ale jak juz to z przejedzenia, twoj maly ma zapewne z 3cm a macica jest tak mala ze nie jest wstanie "uwypuklic" twojego brzuszka jeszcze tak wczesnie....
mi dopiero tydzien temu wyskoczyl brzunio (maluszek razem z nozkami ma aktualnie 25cm) - wczesniej to byl bebzolek z przejedzenia i wogole ;)....
ale ok - to normalne ;)...

P.S. fajny widok jak kladziesz sie i widzisz wystajaca kulke ktora niekiedy sie rusza :).... niedlugo mi stuknie polowa ciazy i bedzie z gorki, a jak ;)...
 
Do góry