reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

picture11428.jpeg


śliczny masz brzuszek kochana
 
reklama
picture11429.jpeg



NO UDAŁO SIE...FAKT ŻE BRZUSIA JUZ NIE MA ZA TO JEST SLICZNA KAJA ALE CHCIALAM SIE POCHWALIC:zawstydzona/y::-)
 
ooo widze ze choc jedna dala sie namowic na sesje w ciazy???....
dziewczyny zadko z tego korzystaja, a szkoda....
ja jestem umowiona na 4 sesje albo i wiecej, tylko czekam az mi brzuuucho meeeega wystrzeli :)...
 
ooo widze ze choc jedna dala sie namowic na sesje w ciazy???....
dziewczyny zadko z tego korzystaja, a szkoda....
ja jestem umowiona na 4 sesje albo i wiecej, tylko czekam az mi brzuuucho meeeega wystrzeli :)...


I dobrze zrobisz jak pójdziesz na sesje warto uwiecznic te chwile na zdjeciach i trzymam kciuki ze brzuszek ci szybko wystrzeli i bedzie bardzo meeega pozdrawiam
 
no ja sie moimi nie bede chwalic - od poczatku pozuje toples i do aktow artystycznych wiec nie bede wam tu swiecic wszystkim.... raz moj akt wygral konkurs :p.... ale nie chce sie tu przechwalac....

Pragne przekonac ze naprawde warto zrobic chociaz jedna sesje w ciazy ;), pamiatka na cale zycie :)...
 
sesja super,foty piękne :-)
a mnie zastanawia to opadanie brzucha,bo mówi się że po obnizeniu się brzucha łatwiej się oddycha,ale jak już mnie zszywali po cc to myślałam,że się uduszę,bo już nic nie uciskało mi na przepone a tym samym na płuca i nagle zrobiło się więcej miejsca na oddychanie,a ja ledwo powietrze łapałam hehe
 
reklama
sesja super,foty piękne :-)
a mnie zastanawia to opadanie brzucha,bo mówi się że po obnizeniu się brzucha łatwiej się oddycha,ale jak już mnie zszywali po cc to myślałam,że się uduszę,bo już nic nie uciskało mi na przepone a tym samym na płuca i nagle zrobiło się więcej miejsca na oddychanie,a ja ledwo powietrze łapałam hehe
kochana a czemu mialas cc??..... mozesz nam przyblizyc swoja historie cudu narodzin synka?? :)...
 
Do góry