reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

reklama
Jestes aniolkiem-Aparat naprawiony:) sliczny brzusio, pstrykaj zdjecia bo to juz koncowka:):)

PS.Wybralysmy sliczne imie dla chlopcow:):):)
 
Bogusia jaki sliczny brzuniom:) ah.... czyzby dziewojka??...

Tak córeczka w drodze, a zkąd to stwierdzenie??
ja tam nie rozróżniam po brzuszku i w sumie nie wierzyłam w te wszystkie przesądy, ale w sumie cera mi się pogorszyła (pojawiły się w ciąży wypryski), ale i tak każdy mi mówi, że z ciążą mi do twarzy także w sumie nie wiem już jak to jest ...
 
agus, bogusiu, nie zawsze ale bardzo czasto da sie po wygladzie brzuszka powiedziec jakie szczescie nosisz w sobie :p.... nie wiem na czym to polega dokladnie i skad ta czesta trafnosc stwierdzenia ze jak wysoka kraglutka pileczka ta bedzie niunia a jak nisko brzunio jest to chlopaczek, u mnie lekarz stwierdzil na poczatku dziewczynke - mama powtarzala ze na bank bedzie chlopak, no i w koncu sie okazalo ze jest siusiak.... wiec cos w tym musi byc :p:p!!!!
 
u mnie moja bratowa mowila od momentu jak mi zaczelo wiecej widac ze to bedzie dziewczynka kilka osob ze znajomych tak samo, tylko babcia twierdzila ze facet bo mam zdrowa cere :D w sumie ze dziewczynka dowiedzialam sie dopiero w 6 miesiacu bo nam figle robila na usg :))
 
co wy robicie ze kazda prawie Z was nie ma rozstepow :( ja mam takie duze a sie balsamowalam a pozniej mi gin kazala uzywac olejek dla niemowlat :( az wstyd zrobic taka fotke zeby pokazac goly brzuchol :<
 
U mnie wszyscy mówili do 6 miesiąca, że będzie chłopak! Cera super i ponoć pięknieje w ciąży, a tu nic z tego będzie dziewuszka!! Widać gołym okiem :)
 
reklama
Do góry