reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witaj Agata88 na kolejnym szczeblu drabiny :):)

U mnie roznica miedzy dzieciuchami bylo 500 g a waga na dzis Laura 5100 Antos 5360. I tak jak u Moniek78 jedno to studnia bez dnia a drugie jak wiatr zawieje, choc ostatnio nie zapeszajac Laura domaga sie jedzenia. Ja wciaz musze ja karmic co 3 godziny.
Co do suwaczka to sprawdz na stronie glownej tam powinny byc wskazowki co i jak.

P.S.
Uprzejmie prosimy o nie wzbudzanie w nas zazdrosci z pogoda :-):-)


Youssta - jak po wizycie, odezwij sie
 
reklama
u mnie jest różnica w wadze , Zuzia waży 6420 a Szymek 6220 - co do jedzenia to różnie, zależy którą noga towarzystwo wstanie tak je - są dni że wystarcza im 4 niewielkie posiłki a standardowo jedza 5 razy czyli o 5 rano, 9, 13, 17 i 19.30 ... my dzisiaj spędziliśmy w sumie 6 godzin na spacerku...nogi w tyłek mi włażą ale szkoda było mi się kisić w domu ! no i jeszcze raz polecam wózek Babby jogger !!! rewelacja !!! moje już nie odbijają - jest już bardziej dojrzały układ pokarmowy i dlatego, ale od początku po każdym karmieniu bekały jak stary marynarz po beczce rumu !
 
Tossa ja też cały dzionek na dworze...i nogi strasznie bolą...dla mnie w taką pogodę jest odwieczny problem jak dzieci ubrać?? czy wkładać jeszcze rajstopki pod spodnie?? czy zwykłe bluzy czy polarowe?? aaaaa nigdy nie wiem....a jeżeli chodzi o odbijanie to Jula czasem odbije aa Jaśka musze nosić dotąd aż odbije bo później budzi się z płaczem i jak go podnoszę to jes beeeeek :p
aa jeżeli chodzi o jedzonko moje mają tak ze 2 tygodnie meeega apetyt potem mały przestój...i nie za bardzo lubią jeść rano...
 
rabbit ja swoje ubrałam tak: bodziak kopertowy, spodenki dzianinkowe, skarpetki, buciki, na wierzch młody grubszą bluzę i czapkę ,młoda płaszczyk polarkowy i czapka szydełkowa, nogi przykryte niezbyt grubym kocykiem polarkowym - no ale moje mają takie gile że hej !
 
My też dzisiaj cały dzień na dworze, ale nogi jakoś mnie nie bolą:D, a moi chłopcy dziś w samych spodenkach bez rajstopek, tylko skarpetki, buciki, body na krótki rękaw i bluzeczka bawełniana, a popołudniu zamiast bluzeczek rozpięte bluzy dresowe plus czapeczki na głowach i było im bardzo ciepło:) jeśli chodzi o odbijanie to po każdym posiłku im się odbija i nieraz jeszce potrafi ulać.
Waga chłopców urodzeniowa różniła się o 50g a teraz 1000g:D
Z apetytem też jest różnie najmniejszy maja jak trzeba zjeść obiad:/ niestety, więc czasami karmienie trwa ponad 1h:( ale pozostałe posiłki spoko:) a dziś mój Filip na kolację zjadł 300ml kaszy:szok::szok::szok::szok::szok::szok: nie wiem gdzie on to zmieścił.
Śpijcie dobrze:) do jutra:)
 
Reniu ja spałam baaardzo dobrze, dziękuję:-D
Chłopcy wypili mleko przed 21 i ja odrazu wziełam się za usypianie Oli, bo to też dzidziuś;) Zasnęłam z nią i obudziłam się przed 4 rano!!!!! Chłopaki spali 7 godzin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nakarmiłam ich przez sen, bo nie wiedziałam, czy przerwa w jedzeniu nie za długa była:eek: a potem o 7 bąki same się obudziły i kazałam mężowi wstać do nich i pospałam do 8.30 :-D Oby więcej takich nocy :-D

Też mam zawsze dylemat jak ich ubrać. Wczoraj spodnie dresowe, body z krótkim rękawem, bawełniana bluzeczka, skarpetki, czapki i trampeczki. Jak spali, to przykryłam ich cienkimi kocykami.
My byliśmy w sumie 5 godzin na dworku ale nogi mnie nie bolały, trochę pospacerowaliśmy a potem siedziałam na placu zabaw, bo Ola kocha piaskownicę.
Renia ​jak jest u Was bo na moim osiedlu wysyp bliźniąt ;)

Jutro szczepienia brrrrr :/
 
Monia cieszę się że wyspałaś się:) należy Ci się:):tak::tak::tak::tak: a ja póżno poszłam spać bo ok 23, ok 4 wstałam nakarmic maluchy i nie uwierzysz zasnąć nie mogłam i nie śpię do teraz:szok::szok::szok::szok::szok:. nie wiem co ze mna nie tak, dzieci spały do 6,15 a mnie nosiło po chałupie i nie wiedziałam co ze soba zrobić - po prostu tragdia. ale jak dzieci marnie śpią w nocy to ja wtedy nie mam siły i oczy na zapałki bo taka spiaca, a jeą=śli chodzi o blizniaki to na widoku deficyt, owszem widziałam może ze 2-3 pary ale juz takich ok 3 latek a maluchów nima.... wszystkie na zadębie się wybrały:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej dziewczyny
U nas pogoda suuuper no i moje laleczki od paru dni spokojne więc mamusia jako tako wypoczęta.
Powiedzcie kiedy u Was dzieciaczki zaczęły wydłużać sobie pory karmienia?Bo ostatnio się troche dziwie jak domagały się jedzenia co 3godz.tak teraz jedzą co 4,5-5godz. i zjadaja góra 90ml czy mam się zacząć niepokoić?
Agata88 u nas z kupkami róznie po 1-2dziennie a czasami nawet co 2dzień,ale wtedy to po pępek,a wagowo jest jeszcze różnica Asia pulpecik,a Julcia taka drobinka
 
hej laseczki:)
wieki mnie nie było na forum, ale chce sie pochwalić, że moje maluchy przyszły na świat 30 marca:)
Franio o 9.30 z waga 2650 i 50 cm, a Szymek o 9.33 z waga 3070
mieliśmy troche przebojów, po porodzie z Franiem, a po tygodniu z Szymkiem- trafilismy do szpitala z podejrzeniem niedroznosci jelit..maluchy dzis kończa 4 tygodnie a 3 spędziliśmy w szpitalu..
pozdrawiamy:)
 
reklama
Magda Gratulacje!!! i jaka piękna waga...suuuper...szkoda że te przeboje szpitalne były :( ale mam nadzieję ze już wszystko jest oki....i chłopaki zdrowe

moje dzieciaki nadal jedzą co 3h...co mam zrobić jak nie chcą wydłużyć czasu...grrrr...niekiedy tylko się uda...ale nadal mają zegarki w brzuszkach...

u nas też piękna pogoda...i właśnie mam do was mamuśki pytanie...jakich kremów używacie z filtrem dla małych?? co polecacie ?? i z jakim filterm??

buziaki od cici Rabbit :p
 
Do góry