reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Moim chłopakom najlepiej śpi się między 19-24. Już się ostatnio zastanawiamy czy nie przełożyć im kąpieli na 23 potem kąpiel i spałabym do rana :confused:
U nas z jedzeniem znowu masakra. Igorek ma apetyt, to super tylko czemu co max 2 godz a nie co 3?? A Oskarek co 3 godz bardzo głośno domaga się butli ale zapał na jedzenie szybko mu mija. Teraz jedli o 21 i Oskarowi niemal wlałam do buzi 50ml.
Ciekawe ile ważą, szczepienia w sobotę mamy to będą zmierzeni i zważeni ;-)

Renia umówimy się po niedzieli, bo jutro i w piątek mamy rehabilitacje, sobota szczepienia więc dużo wrażeń dla chłopaków i pewnie będzie nie wesoło.
Może umówimy się na spacerek???:-)
 
Czesc dziewczyny nie wiem czy dodal sie jakis czas temu tutaj moj post ze zdjeciem maluszkow??wiem ze gdzies wstawilam ale bylam tak zakrecona ze szok:szok:
Jesli nie to zaraz nadrobie,chcialam do was w koncu dolaczyc bo maluchy prawie 3 tygodnie juz maja a ja nie moge sie zabrac do pisania tutaj cos;)
przyzwyczailam sie zbytnio do watku ciaza:D

Mam pytanko powiedzcie mi jak to jest z robieniem kupek?to normalne ze dziecko np robi po kazdym posilku a drugie juz tylko 2-3 razy na dobe??nie widze oznak aby ktoremus cos dolegalo stad moje pytanie bo to duza roznica miedzy jednym a drugim.
I drugie pytanko po porodzie dysproporcja wagowa wyrownala sie miedzy waszymi maluszkami czy nadal sa roznice??
 
Agata z kupkami tak jet, że jedne dzieci robią po każdym posiłku a inne raz dziennie lub co kilka dni. Jak się nie prężą i nie płaczą całymi dniami to z brzusiami jest ok :) U mnie wagowo chłopcy idą łeb w łeb ;)
 
dziekuje bardzo wlasnie tak myslalam na zdrowy rozum,ale zawsze jak ktos potwierdzi jestem spokojniejsza.A po kazdym posilku Ci odbijaja od poczatku?moje chlopaki maja ewidentnie z tym problem i pozniej ulewaja biedaki...niby probuja odbic ale niezawsze im to wychodzi sama nie wiem
 
Moi bekają jak tatuś po piwie ;) Ale i tak trochę ulewają. Córka jak była mała to wogule nie klepanie noszenie nic nie pomagało, nie odbijało jej się wcale. A ulewała potwornie do 6 miesiąca dopóki sama nie siedziała. Mała miała refluks.
 
Ostatnia edycja:
hmm no tak musze z lekarzem o tym pogadac.Jeszcze jedno jak mam dodac suwaczek?bo wzielam z jakiejs dziwnej strony i bledy mi wyskakuja...dziekuje za pomoc:-)
 
reklama
Agatka moje Laski nie odbijały na początku. Ale też nie ulewały, teraz odbijają i zdarzy im się mały bełcik.
Co do kupek to u nas czasem jest codziennie jedna, czasem dwie,a czasem co drugi dzień.
Moje Dziewczyny wyszły ze szpitala z taką samą wagą a teraz jest już 300 gr różnicy. Dwie zupełnie różne istotki, jedna wcina jak szalona, a drugą trzeba przymuszać a i tak zjada mniejsze ilości.
Jakbyśmy miały po jednym dziecku to by człowiek nie miał porównania i byłby spokojniejszy. A tak oświeć można;-)
 
Do góry