reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Palinka ja mam to samo! Tzn. u mnie to było tak, ze firma mnie w ogóle nie poinformowała, że musze z zusu formularz przyniesc i bym sobie tak czekala do usranej...przypadkiem poszlam do zusu i dopiero tam mi powiedzieli i teraz tez czekam az mi to przysla...ehh a szczepienia sie zblizaja :/.
 
reklama
moje sie do siedzenia strasznie wyrywaja Justynko, az sie wycginaja jak je poloze w lezaczku, ale ja za bardzo im nie pozwalam bo jeszcze nie czas :) raczkowac nie umieja aczkowiek zaczynaja sie odpychac nozkami i plelzac po podlodze, choc do raczkowania im duzo brakuje ... ;/
gadaja, przewracaja sie z pleckow na brzuszek i odwrotnie no i same trzymaja sobie butelki, teraz czekam az zaczna wyrzucac rzeczy z lozeczka tak jak Twoje Justynko :)
 
Moje też do siadania sie wyrywają ale same to jeszcze długo pewnie nie usiądą, narazie cwicza obroty i tez zaczynają oodpychac sie od podłogi nogami :) Butelek jeszcze same tez nie trzymaja, narazie doskonala technike trzymania na innych np. moich włosach:szok:
 
moje sie do siedzenia strasznie wyrywaja Justynko, az sie wycginaja jak je poloze w lezaczku, ale ja za bardzo im nie pozwalam bo jeszcze nie czas :) raczkowac nie umieja aczkowiek zaczynaja sie odpychac nozkami i plelzac po podlodze, choc do raczkowania im duzo brakuje ... ;/
gadaja, przewracaja sie z pleckow na brzuszek i odwrotnie no i same trzymaja sobie butelki, teraz czekam az zaczna wyrzucac rzeczy z lozeczka tak jak Twoje Justynko :)
supcio :-)
 
hej dziewczyny :) ja chce sie tylko pochwalic ze moje gwiazdy maja juz Zosia 6,5 kg (3,2 kg na starcie) a Julka 6,4 (2,8 na starcie) :) i sa ciagle na cycusiu choc od paru dni dostaja na noc tylko Hipp'a mleczko i spia wtedy po 7 godz :)
moje na brzuchu tez nie znosza, wogole im sie glowek nie chce trzymac do gory, jedynie jak je na rekach mamy to wtedy glowki ladnie trzymaja i odchylaja, male leniwce chyba z nich...
 
reklama
Do góry