reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

a ja z innej beczkki, jak wprowadzalyscie gluten? moze powiem w czym moj problem, chcoialam kupic dzis kaszke manne a tu wszystko albo mleczno ryzowe albo kukurydziane albo kaszka mleczna manna ... no i nie kupilam, chcialabym im dawac kaszki do obiadkow ew. deserkow ale nie dam mlecznej do np indyka... poza tym na razie Arek jest na pepti a w tych z mlekiem to na pewno nie pepti! sa tez gotowe dania z kaszka manna ale z kolei nie wiem ile moge dac na pierwszy raz do sprobowania , jakie dawac porcje? pomozcie prosze bo jestem zielona:eek:
 
reklama
Ja mam kasze manne, najzwyklesza, 3 g na 100 ml wody Tak jest w schemacie jak sie wprowadza, ja jeszcze poczekam z tydzien, dodajesz do mleka swojego lub mm. A nalepsza jest czeska krupica. Wlasnie mi ja mama wysyla :-)
 
Ostatnia edycja:
kurde to ja zaraz się rzucę z 6 piętra !!!moje zjadają w porywach po 125ml czasami się zdarzy 140-170ml , i to 125 ml to nie na każdy posiłek - tylko że do każdej butli bebilonu dajemy nutritonu bo ulewały przy jedzeniu więc to cudo im zagęszcza mleczko...budzą się co 4 godziny - w porywach co 5 i w nocy tak samo !!! i dzisiaj kończą 2 miesiące a tydzień temu ważyły 4350 (urodzeniowa w 34tc 2500g) i 3890 (urodzeniowa 2200) ...

pozdrowienia dla ciotek (zdjęcia z soboty)
śmieszki 2 web.jpgśmieszki 3 web.jpgśmieszki web.jpg
 
Ostatnia edycja:
manila- u nas z glutenem wygląda tak ,że kupiliśmy kaszke manne błyskawiczna i dawaliśmy im 3g/100mleka,jednak Kuba leniuch nie chciał ciągnąć choć i tak miał smoczek w butelce z możliwością dopasowania dziurki wiec któras z mam doradziła zeby zakupic kasze manne z bobovity i dajemy im na wieczór do mleka.Ta kaszka to wieloowocowa manna bezmleczna,wsypujemy do zrobionego juz bebilonu,mieszamy i jazda:-)Teraz już daje chłopakom nie 3 g/100ml, a 6g/100ml:) (3g wychodzi tyle co miarka od bebilonu:)

tossa
-urocze dzieciaczki,cudne są:-)
 
manila- u nas z glutenem wygląda tak ,że kupiliśmy kaszke manne błyskawiczna i dawaliśmy im 3g/100mleka,jednak Kuba leniuch nie chciał ciągnąć choć i tak miał smoczek w butelce z możliwością dopasowania dziurki wiec któras z mam doradziła zeby zakupic kasze manne z bobovity i dajemy im na wieczór do mleka.Ta kaszka to wieloowocowa manna bezmleczna,wsypujemy do zrobionego juz bebilonu,mieszamy i jazda:-)Teraz już daje chłopakom nie 3 g/100ml, a 6g/100ml:) (3g wychodzi tyle co miarka od bebilonu:)

tossa
-urocze dzieciaczki,cudne są:-)

2 pytania
od ktorego mca jest ta wieloowocowa manna bezmleczna?
kupowalas zwykla manne taka dla "dorosłych"?:-)
 
Tossa ale fajniutkie Dziubaski:)

A u Nas jesteśmy po pierwszej trzydniówce:) tylko wysypka jeszcze musi zniknąć... i już wiem czemu Kacper taki marudny był...
 
kaszka wieloowocowa jest po 6 miesiącu.Ja nie dodawałam kaszki to jarzynek,chciałam im zagęścić mleczko na noc,nic chłopakom sie nie dzieje z tego powodu.Uważam że aż tak nie trzeba trzymac sie schematu żywienia.Poza tym w zupkach mają ryż,kaszkę kukurydzianą i uważam że to wystarczy
 
reklama
kurde to ja zaraz się rzucę z 6 piętra !!!moje zjadają w porywach po 125ml czasami się zdarzy 140-170ml , i to 125 ml to nie na każdy posiłek - tylko że do każdej butli bebilonu dajemy nutritonu bo ulewały przy jedzeniu więc to cudo im zagęszcza mleczko...budzą się co 4 godziny - w porywach co 5 i w nocy tak samo !!! i dzisiaj kończą 2 miesiące a tydzień temu ważyły 4350 (urodzeniowa w 34tc 2500g) i 3890 (urodzeniowa 2200) ...

pozdrowienia dla ciotek (zdjęcia z soboty)
Zobacz załącznik 432178Zobacz załącznik 432179Zobacz załącznik 432180

fajne misiaki, ucaluj je od bbcioci w czulko i male noski
 
Do góry