reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

karola-ja na poczatku tak jak kazali,jednego dnia jedną łyzeczke i stopniowo zwiększałam po 1 dodając,ale przestalam sie w to bawić.Moje ndzieci nie mają na nic uczulenia,my alergikami też nie jesteśmy,w rodzinie alergia nie występuje więc dajemy im po pół słoiczka od razu:-) a wcinają aż im sie uszy trzęsą..ostatnio daliśmy im potrawkę z indyka z owocową nutą..myślałam że bedzie wykrzywianie bo aż takiego "szaleństwa" nie jedli ale tak im to smakowało,słoiczek pusty a oni dalej łapki wyciągali po jeszcze:-D Nasi chłopcy jedynie do czego mają wstręt to soczki-jakoś nie umieją sie przekonać do nich,nawet na słodziutkie się krzywią,próbowaliśmy podawać im butelką,niekapkiem i nic,zobaczyli jak ja spijam z ich butelki i tez tak chcieli(pili z butelki jak ze szklaneczki) wtedy im smakowało mmm Bobofrut:-D
 
reklama
hej mamuski ale tu cisza... moj Arek zaczal z nami w koncu " rozmawiac" od kliku dni a dzisiaj pierwszy raz sie przewrocil bez naszej pomocy na brzuszek:laugh2: tymczasem Alicja nauczyla sie .. piszczec i jak jej cos tylko nie pasuje to piszczy w nieboglosy,
mam nadzieje ze Was nie zmrozilo bo ja juz mam dosc tych temperatur
 
Kasia, my Natkową impreze po chrzcinach zrobilismy w Żywicielu na pl.Inwalidów na Zoliborzu. BYło b.dobrze. Ale Ale przy bliźniakach olalismy wszystko( zwłaszcza,ze to były miesieczne dzieci) i zaprosilismy tylko rodziców chrzestnych i naszych rodziców a dziadków dzieci do domu na obiad;-)-i to najtaniej wychodzi;-)
 
Dziewczyny, co ile ważycie swoje maluchy?
My kupiliśmy sobie wagę i staramy się co tydzień sprawdzać.
W zeszły wtorek chłopcy mieli po 3700 i 3900 a waga z wczoraj pokazała już 4310 i 4080 :D. To chyba sporo przybrali jak na tydzień, co?
Generalnie apetyty mają nieziemskie, bo muszę juz kupić butelki większe niż 125 ml, bo zjadają już przeważnie po 150 ml.
 
Kasia, my Natkową impreze po chrzcinach zrobilismy w Żywicielu na pl.Inwalidów na Zoliborzu. BYło b.dobrze. Ale Ale przy bliźniakach olalismy wszystko( zwłaszcza,ze to były miesieczne dzieci) i zaprosilismy tylko rodziców chrzestnych i naszych rodziców a dziadków dzieci do domu na obiad;-)-i to najtaniej wychodzi;-)

No właśnie chciałam zaprosic tylko chrzestnych rodzicow i dziadkow do restauracji na obiad i bardzo chce uniknac robienia tego obiadu w domu:) Dlatego rozglądam sie za jakas restauracja niedaleko od mojego domu tj(warszawa-gocław :D)
 
reklama
Hej dziewczyny,
kurcze moi chłopcy sa tylko na bebiko i jedzą co 4 godziny po 130 i wydaje mi się że są głodni,bo po 3 godz.już płacze się zaczynają...

ja miałam chrzcić 19 lutego ale czekam do Wielkanocy i robimy obiad dla rodzinki w domu :-) miałam robić je w hotelu niby 100 zł od osoby ale alkohol 60 zł za 0,5 litra :-D i 13 zł za litr soku :-D

Ale się dziś wkurzyłam...ponad dwa tyg.temu rozmawiałam z szefem i powiedział że moje papiery poszły do Zusu... dziś dzwonię do zusu i pytam kiedy pieniążki dostanę a Pani mi mówi że moje papiery jeszcze nie doszły.....ale się wkurzyłam...kurde od 30 listopada mam puste konto...........wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Do góry