reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

manila ja myślę że jak tyle co do samochodu i z samochodu to mozna brać :-) gorzej jakbyś na dłuższy spacer się z nimi wybierala, a tak to przecież tylko chwilka , wystarczy żeby jedno z was zeszło troszkę wczesniej do auta i włączyło ogrzewanie :-)
 
reklama
gratulacje tym większe!!!
Kasia a warzywa masz z jakiegoś sprawdzonego źródła, czy nie zwracasz na to uwagi???

Kupiłam zwykłe ze sklepu bo nie mam tu nigdzie blisko ekologicznej zywnosci, ale mysle ze bedzie ok:) Ugotowała bym cos jeszcze dla moich kruszynek ale nie wiem co:\ Wy gotujecie dla swoich pociech?
 
Kasienka ja jak na razie tylko marchew, pietruszka i ziemniak, kaszki melczno ryz i owocowe deserki. Za jakis tydzien wprowadze szpinak, zobaczymy. U nas sa produkty typu organic, niby ekologiczne, ale dzieci moje ani znajomych o dziwo wogole nie chca tego jesc. Wiec kupuje normalnie w sklepie jak dla nas ... I wcinaja. Sloiczek gerbera z marchewka tez jadly, ale strasznie bolal brzuszek, wiec tylko hipp i bobovita w razie urozmaicenia obiadku w dynie.
 
Karola powodzenia i nie zrazaj sie na poczatku jak nie beda chciały jesc:-)

Ashiarona dałam moim dzisiaj i wcianały az sie uszy trzesły, zobaczymy jak brzuszki po tym. A jakie owoce Twolje lale juz jedza? Mje uwielbiaja banana i brzoskwinie, po moreli i sliwce maja wysypke a po jabłku boli brzuszek:-(

Cze wasze dzieci mają stałe pory jedzenia czy karmicie na zadanie?
 
reklama
Do góry