reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

reklama
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo, ale za 3 tyg wracam do pracy i chce jak najwiecej czasu spedzic z dzieciakami. My obecnie chorujemy, to nasza pierwsza powazna choroba z antybiotykiem. Mam nadzieje ze dzieciaki szybko sie wyzbieraja. Mam do was pytanie odnosnie zebow. Lena skonczyla 14 miesiecy i nie ma jeszcze 2u gory czy to normalne? Nawet nic sie nie zapowiada zeby mialy wychoszic
 
Karmelowa, mój Krzyś też ma tylko jedynki (ale na dole), nie ma dwójek i też na razie się nie zanosi żeby wyszły. Na górze ma 4 (jedynki i dwójki). Wojtuś ma 8 - wszystkie jedynki i dwójki. W tym wieku idą już czwórki, a nawet trójki, ale nie wszystkie dzici takie same. Ja się tym nie przejmuję, mam tylko nadzieję ze poradzą sobie z jedzeniem w żłobku.
Co do MMR - u nas nie było żadnych powikłań. Po kilku dniach trochę marudzili ale to wszystko. Nie ma co bać się na zapas. Szczepienie jak każde inne, a jeśli ktoś się boi autyzmu - to sorry ale należy to włożyć między baki.
 
Dziewczyny nie ma co się bać. Lepiej zaszczepić niż miałoby dziecko chorować bez szczepienia.

Co dałyście jako pierwsze do jedzenia? Ja moim marchewki póki co nie dam, bo zatrzymuje kupkę, a moje i tak mają problemy przy zelazie
 
Dziewczyny nie ma co się bać. Lepiej zaszczepić niż miałoby dziecko chorować bez szczepienia.

Co dałyście jako pierwsze do jedzenia? Ja moim marchewki póki co nie dam, bo zatrzymuje kupkę, a moje i tak mają problemy przy zelazie
'

marchewke ale zatwardzala i pediatra poleciała dawac dynie .To był strzal w 10tke bo super im smakowalo.
Potem był pasternak (ze słoika), ziemniak, brokuły. Potem zaczelam owoce wprowadzać i dalej rozszerzac o warzywa.
 
A kiedy szczepi sie w Polsce szczepionką MMR? Bo tutaj w Norwegii w 15 miesiącu.
co do zębów dzisiaj zaglądnełam Wojtkowi do buzi i wychodzą mu wszystkie czwórki teraz wiem czemu taki zły jest ciągle ale to nie znaczy żeby bił Magdę :/.
jjka ty to fajną masz tą swoja pediatrę ja tutaj mam fajnego zaufanego lekarza rodzinnego :)
 
A kiedy szczepi sie w Polsce szczepionką MMR? Bo tutaj w Norwegii w 15 miesiącu.
co do zębów dzisiaj zaglądnełam Wojtkowi do buzi i wychodzą mu wszystkie czwórki teraz wiem czemu taki zły jest ciągle ale to nie znaczy żeby bił Magdę :/.
jjka ty to fajną masz tą swoja pediatrę ja tutaj mam fajnego zaufanego lekarza rodzinnego :)


W PL tez w 15mc

Pediatre zmienialam chyba 5x wiec akurat mi sie tak w koncu trafilo, ze jest ok.
 
reklama
Do góry