reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Cat4 ja zaczęłam rozszerzać dietę tydzien przed skończonym 6 msc, ale u nas ciezko to idzie... Na poczatku wszystkim pluły i miały odruch wymiotny.. Teraz jedzą juz lepiej- słoiczek warzyw na pol, kaszek w ogóle nie chcą:)
wczoraj dopiero zaczęłam ekspozycje na gluten, mięska jeszcze nie dawałam..
Do tej pory czasem gotowałam sama, czasem dawałam słoiczek, ale chyba zacznę wszystko sama gotować, moze im bardziej zasmakuje...albo i nie:)

A jak Twoje z waga? Ładnie przybierają?
Ja swoim nawet nie chce dawać kaszek, bo na mleku dobrze przybierają.
 
reklama
Od razu dziewczynę po długich włosach można poznać :)
Wczoraj Kamilek do nas dolaczyl i tak w trojke sobie szpitalnie wczasujemy :(
 
Ineska- piękne dzieci. Jasminka jak modelka:)

haluna- mysle, ze wybor wozka blizniaczego to tak skomplikowany proces, ze chyba rodzice tu musza miec najwiecej do powiedzenia. Wybor jest trudny, trzeba duzo rzeczy wziac pod uwage- czy mama bedzie sama wychodzic na spacery, na jakie spacery- po parku, po lesie, po sklepach? Czy musi wozek znosic po schodach, czy ma winde, czy chce jeden obok drugiego czy jeden za drugim. Naprawde ciezki wybor.
Ja mam Dorjan Danny sport i jestem zadowolona choc spacerowki sa juz waskie i chlopcy ledwie sie mieszcza w zimowych ciuchach.
Wiem ze baby jogger city mini GT cieszy sie duza popularnoscia i jest polecany

Napierajka- kiedy wracasz do roboty chyba jakos za 2tyg, co?
Przygotowana juz jestes, hehe?
Szczepilas na MMR? I teraz dodatkowo na ospe- ile kosztuje ospa?

U nas stan uzębienia:
M.- wszystkie 1,2,3,4 na gorze i wszystkie 1,2,4 na dole brakuje tylko 3 na dole czyli ma 14 zębów:szok:
A.- na gorze 1,2,4, brakuje 3, na dole ma 1,2, jedna 4 i brak 3 czyli ma 11 zebów.
 
Cat4 ja zaczęłam rozszerzać dietę tydzien przed skończonym 6 msc, ale u nas ciezko to idzie... Na poczatku wszystkim pluły i miały odruch wymiotny.. Teraz jedzą juz lepiej- słoiczek warzyw na pol, kaszek w ogóle nie chcą:)
wczoraj dopiero zaczęłam ekspozycje na gluten, mięska jeszcze nie dawałam..
Do tej pory czasem gotowałam sama, czasem dawałam słoiczek, ale chyba zacznę wszystko sama gotować, moze im bardziej zasmakuje...albo i nie:)

A jak Twoje z waga? Ładnie przybierają?
Ja swoim nawet nie chce dawać kaszek, bo na mleku dobrze przybierają.

Moje ważą Amelia 6200g a Zuzanna 5930g , ile Twoje ważyły jak miały 4 miesiące? W przyszłym tygodniu chcę im dać ziemniaka
 
Jjka no małego stresa już mam. Wracam 12 marca do roboty ale jeszcze miesiąc urlopu biorę. Z maluchami będę chodzić na adaptację pod koniec marca i od kwietnia już w pełnym wymiarze złobek.
Na MMR szczepiłam maluchy jeszcze w styczniu jak skończyli 13 m-cy, a wczoraj zaszczepiłam ich na ospę. Ospa jest bezpłatna jak ma się zaświadczenie ze żłobka lub przedszkola. Ja dostałam jak podpisywałam umowę.
Haluna - tak jak pisała jjka kupno wózka dla bliźniaków nie jest proste, rodzice muszą mieć decydujące zdanie i wszystko zależy gdzie mieszkają i gdzie wózkiem będą chodzć. Nie ma wózka idealnego.
 
Ja sie tez balam i my mielismy troche opoznione przez choroby, ale wszystko potem bylo okej i wiecej strachu bylo przed niz po. Tak wiec glowa do gory i trzeba myslec pozytywnie:-)
 
My mamy 31 marca to szczepienie, ale szczerze mówiąc wcale się nie boję?:sorry: szczepienie jak każde inne. Takie mam do tego podejście. Po co się martwić za wczasu i niepotrzebnie się nakręcać? :sorry:
 
reklama
My mamy miec we wtorek albo poniedzialek to szczepienie i rowniez sie go nie boje.


U nas zabkowanie daje w kosc. Nie dosc ze jest rozdrazniona, marudna i slini sie na potege to jeszcze kupy sa rzadsze i czesciej przez co zaczela sie odparzac :(
 
Do góry