reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Multimama no to sukces!!!
ok ok jak tylko tam bedziemy to skorzystam :) nasza rodzinka też ze wsi, taka malutka wioska Rudka, ale w Biłgoraju mają też jakąś rodzine, ale ja już ich nie znam i na Majdanie jeszcze kogoś mają, a swoja drogą to tam akurat dużo tych wiosek jest :)
 
reklama
O widzisz jaki ten świat mały:)My cały czerwiec będziemy w Polsce więc kombinuj wycieczkę:)Oj wiosek to tam dużo jest i to bardzo.Ja teraz po ślubie to na koniec świata się przeprowadziłam ale przynajmniej cisza i spokój,tak szczerze to nigdy mnie do miasta nie ciągnęło_Ok spadam spać.Dobranoc dziewczynki:)

Sent from my RM-941_eu_euro1_224 using Tapatalk
 
Dzięki Bibiana :-) spodziewałam się choróbsk jak pójdziemy do żłobka, ale pobytu w szpitalu niekoniecznie :-( Równo po miesiącu zarazki nas dopadły.
Widzę że na forum pojawiły się kolejne kochane Klusaki :-)Moi oststnio jakby przystopowali - 10 700 Maciek i 10170 Zuza :-)
 
Justynia zapytałam was o opinie na temat wózków parasolek ponieważ moje doświadcznie z wózkami jest zerowe. Teraz mam tak jak Bibiana wózek Kees i super się go prowadzi i jest lekki ale mam za mały bagażnik i pakowanie go to masakra. Myślałam żeby moim wózkiem dalej jedździć po wsi a na wyjazdy do miasta mieć parasolkę, ale skoro mówicie że będzie ciężko to muszę się jescze zastanowić .Zawsze jest jeszcze jedno rozwiązanie zmienić auto :-)


Pochwale się że jesteśmy świeżo po ważeniu i wynik to Lena 6600 a Filip 6100
 
Witam Justynia szukalam pepy ale tylko te maskotki byly ale jutro tez polukam bo u nas jutro wolne to sie jeszcze raz przejade kupilam wozek phil and teds zobaczymy jak sie spradzi :-)oczywiscie jak ja sie wybiore to moj wraca jak wielblad :-) ale wkoncu dorwalam fotelik I mam juz z glowy wypad udany ani razu mnie nie zmulilo chyba swieze powietrze z rana mi sluzy tyle tylko ze bloto po kolana a ja oczywiscie nie ubralam kalutkow I sie uwalilam po same pachy Karmelova ja mam duzy samochod ale jak sie rozlozy wszytskie siedzenia to malo miejsca zostaje na wozek nie wspominajac o jakis zakupach lub bagazach ale I tak musimy kupic wiekszy bo nam brakuje jednego miejsca a jeszcze moj placze zez jeszcze piesek musi miec miejsce I bla bla niedluge chyba autobus kupimy:-) teraz to mussze sie wziasc I sprzedac mojego britaxa bo nie mam wogole miejsca a trzymam wszytsko w jadalni niedlugo wyniose stol I same dzieciowe graty zostana:-)
 
Mama może taki "ogórek " by wam wystarczył nie trzeba byłoby autobusu od razu :-) Swoją drogą to już oczyma wyobraźni widzę jak będziesz musiała taką gromadę ogarnąć do jakiegoś większego wyjazdu :-) Jak przetestujesz nowy sprzęt to zdaj relację.
 
Hej, mam pytanie. Czy któraś z Was urodziła jedno z bliźniąt z hipotrofią? Jak potem to mniejsze dziecko się rozwijało? Dogoniło trochę z wagą to większe?
 
Emilek u nas byla hipotrofia IUGR caly czas jest u nas roznica w wadze ale teraz jezeli np chodzi rozwojowo to mniejszy przescignol wiekszego Karmelova wszytsko sie da ogarnac:-) najwyzej powiaze ich w peczki I bedzie:-)ja juz chyba nie musze mowic jak moj placze ze znowu musi auto zmienic :-)
 
mama :-) normalnie jelcza powinniście kupić ;-) ... żartuje, wiem jaki to problem, i jeszcze psiaka też wypada zabrać. My niedawno jak jechaliśmy a psa mieliśmy w bagażniku ( wilczura) to mały całą drogę się śmiał do niego, tak mu się podobało. Ale z powrotem musiałam pieszo iść z psem ( a mąż jeszcze obok autkiem czasem podjeżdżał :confused2:), bo mój psiak to uwielbia wypady do wody, a że tam wokół czarna ziemia to nietrudno sobie wyobrazić jak pies wygląda. Tylko oczy było widać, a i wszyscy się za nami oglądali. Już straciłam wiarę,że ten psiak się zmieni, więc niestety musi zostawać w domu. Ale uwielbia dzieci, szczególnie przy wózku lubi chodzić. A moje dzieci straasznieeee marudzą!
 
reklama
emilek86
u mnie Kaja ma na wypisie wpisaną hipotrofie, choć nie wiem dla czego :eek: bo wagę miała powyżej 2,5kg i rodziłam w terminie. u nas Kaja fizycznie się wolniej rozwija, może niedługo to się zmienia ale jest dobry miesiąc za bratem i jest dużo słabsza. Może to być też wywołane tym że mniej je. Swoją droga u mnie jest parka, dziewczyna może będzie bardziej delikatna, no i nie każde dziecko musi się równo rozwijać.

Dziewczyny mam dośc, dziś Nela staje w rozkroku mówi; "mama siu-siu" i leje pod siebie :no: jakiś dramat. Do tego dobrych 2 tyg śpi na piętrówce u góry (sama chciała) a dziś mówi do mnie "ja tu nie, tu miś pii (tzn spi)" i przekładanie pościeli :wściekła/y: bo ona musi na dole. Noi misia do spania nie chciała choć od miesiąca się z nim nie roztaje.
 
Do góry