reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Karmelova a co chcesz kupic?? bo ja wlasnie cos probuje wymyslec I w szkole gadalm I ogladalm pare wozkow troche juz wiem w temacie:-)
 
reklama
karmelova, juz spacerowki? Kurcze, ja swoich jeszcze do spacerowek nie przerzucilam:)
Ale chyba niedlugo ich przeniose do spacerowek bo w tych gondolach to juz ciasnawo mają a mam takie spacerowki, co to mozna rozlozyc siedzisko do pozycji lezącej. Myslicie, ze to dobry pomysl, czy lepiej poczekac do tych 6 miesięcy? W ogole to na poczatku super mi sie wozek prowadzilo byl lekki i zwinny ale teraz z moimi klockami to jak mam podjechac pod gorke a w koszu mam jeszcze zakupy do sie musze niezle napocic.

Celina, ja mam pewne watpliwosci ile z tego co zjemy trafia do mleka. Znam dziewczyny co jedza wszystko i ich dzieci brzuszki nie bolą. Ale jak mowisz, ze widzisz roznice to na pewno warto. Tylko trzeba sie pilnowac i jesc reguralnie bo jak matka z sil opadnie to będzie zle;-)

Ps ale kijowa pogoda, na spacer nawet dzisiaj nie wyjdziemy. Juz mi sie pomysly koncza co robić, zeby ich zabawic (oczywiscie oprocz noszenia na raczkach heheeheh)

Mama a jak ty sie czujesz? Kiedy USG prenatalne? Co bys teraz chciala, parke, dziewczynki czy chlopczykow czy jest ci bez roznicy?
 
Jjk ja mam usg co tydz ale takie dokladne zrobia mi w 12 tyg I w 20 tyg mi to wszytsko jedno ale nie ukrywam ze moglaby sie traffic choc jedna dziewczyna tak zle nam w takiej mniejszosci z moja corka:-)
 
mama sama jeszcze nie wiem co bym chciała dlatego podpytuje was. Myślałam o mamas&papas kato twin, albo easy go duo comfort . Niestety nie mam gdzie obejrzeć w realu tych wózków. Wybieram się do krk w tym tygodniu może w entliczku coś będzie. A ty cobyś poleciła?

Jjka my już jeździmy w spacerówkach rozłożonych na płasko, wiem że parasolka to dopiero dla dzieci które siedzą ale chce powoli ogarnąć temat. Potrzebuje wózek taki który szybko się składa i zmieści się w małym bagażniku samochodu bo teraz to jest masakra z wkładaniem wózka do auta.
 
No my nareszcie w domku;-)Cieszę sie jak nie wiem, w domu zupełnie inaczej jakoś na luzie;-)chłopcy pojedli,nawet Antoś dużo wciągnął;-)a teraz śpią jak zabici;-)chyba zmiana mleka dobrze na nich wpłynęła;-)w szpitalu dostawali hippa, a dzis dałam im pierwszy raz bebiko i chyba smakowało;-)
 
karmelova
parasolka :szok: ja mam moje klopsy jeszcze w gondolach... co jak co ale ABC zoom ma duże gondole :tak: i na tym mi zależało. Parasolka z bliźniakami będzie się pchała fatalnie :no: ja na tą chwile zooma pcham jedną ręką nawet po krawężnikach. Jak przejdę na sportów-kę z 2 to kupiłam x-landera i zapowiada się że będzie się dobrze pchał (swoją drogą za jakiś czas mam na sprzedaż abc zoom-a :-)) a możne właśnie x-lander nie jest aż tak duży i fajnie sie sklada...


ja dziś zabrałam się za porządki w szafach i przygotowywanie letnich ubrań, znów mam tony rzeczy na sprzedaż (części maluchy nie nosiły bo nie ta pora roku lub miałam za dużo) nie wiem kiedy ja to wszytsko poogarniam :crazy:
 
Karmelowa ten mamas papas widzilam na zywo taka zwykla parasolka zaden szal tego drugiego nie widzilam ale on ma barierki I to wydaje mi sie ze jest plus zawsze mozna cos przyczepic I dzieci sie zajmia czyms ja tez wrocilam do mojego britaxa bo zdecydowanie sie lepiej prowadzi ale szukam czegos jeden za drugim tak zeby kazde dziecko wszystko widzialo bo teraz ten ktory siedzi na dole ciagle sie drze I tutaj nastepuje nastepny problem bo niektore lekkie parasolki tandem czasem wogole nie maja miejsca z tylu na nogi np rozwazam jane powertwin potwierdzam parasolke jeden kolo drugiego ciezej sie prowadzi dzieci plus zakupy ciezko sie podbija na kraweznikaach I strasznie sie ciezko manewruje ja tez robie ciagle rotacje ciuchow bo rosna jak na drozdzach juz mam cala szafe odlozonych zeczy dzis rozkrecilam przewijak bo mi miejsce zabieral a chlopaki tak sie kreca ze balam sie ze w koncu ktorys mi fiknie kozla mj sie smieje ze rozkreca skreca I tak w kolo :-)
 
mama
ja już mam odłożony przewijak na stelażu + 2 wanienki, 2 bujawki juz sprzedałam i w sypialnie zrobiło się trochę miejsca :-D ciuchy najgorzej wydać bo dużo zdjęć trzeba zrobić :crazy:

swoją drogą była u nas mam która miała w sygnaturce link do allegro i sprzedawała zabawki ... nich się ujawni bo poszukuję peppy dla mojej Neli :-p
 
reklama
Do góry