reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia od A do Z.....

Pinkato jest mleczko ryżowe, juz kiedys się zastanawiałam czy mu takiego nie kupic, ale czy skład tego mleczka zaspokaja potrzeby naszych maludów ? kurcze moze sprobuje, ja nie znam Neocate, my mamy Nutramigen, okropne gorzkie paskudztwo, no a teraz mleko kozie ktore rozcienczam z wodą i daję ciut Nutramigenu.
 
reklama
widze laceczki ze ładnie sie rozpisałyscie :tak:

Co do mleka koziego to tez bym byla mega ostrozna. Ja czytaąm natomiast, ze skład mleka kozeigo nie rozni sei znacznie od mleka krowiego i przy allergiach na białko nalezy je całkowicie wykluczyc. Ale zawsze warto spr.

Co do mleka ryzowego, to Kuba tez je pił, ale ono nie zastąpi mleka przeznaczonego dla naszych maluchow. Nie ma np. wapnia,ktore jest mega w tym wieku potzrebne, nie ma tłuszczów i innych skłądników, które musimy dostraczac naszym dzieciom :tak:

natak- ja proponuje spr. bebiolnem pepti. Kuba zaakceptoał je bez wiekszego problemu. Przez 2 mieszalam jez włąsnie z tym mlekiem wyzowym a pozniej juz pił samo. 2 razy dziennie - rano i wieczorkiem.

Pozdrowionka dla was :tak:
 
kubala- zamawiałas cos z tych hurtowni?? bo ja teraz czekam juz na 2 paczke kurcze ostatnio nawalili mi tyle gratisów ze nie wiem mała nie przejadła tego teraz im napisalam aby tylu nie dawali:tak:
 
dziewczynki jak wasze maluszki sa jeszcze na diecie to macie kilka przepisow na jedzonko

Zobacz temat - pomysły na posiłki dla MAŁYCH ALERGIKÓW : BAYBUS

http://www.malyalergik.pl/baza_szukaj_przepis_2.asp


Kubala-mam kilka pytan co do tego centrum alergologii

-ta babka pediatra-alergolog przyjmuje pryawtanie w szpilatu czy gdzies indziej?
-czy to badanie na gzryba było obowiazkowe?(bo jak go sie choduje 3 tygodnie to my nie zdazymy:no::no:
-krew malemu pobierali z raczki?
jak dlugo czekalas na wyniki krwi?
-tam trzeba sie umawiac na wizyte czy mozna isc tak bez umówienia?
 
Ostatnia edycja:
pinka - fajne przepisy :tak: Robiłas cos?

Co do centrum to po pierwsze...
- my bylismy u niej tylko tam na Bogusławskiego i tylko tam. wiec nie wiem czy przyjmuje jeszcze prywatnie. Chyba, ze wieczorami bo w tym centrum jest przewaznie od rana do 17.
- podobno czesto zleca to badanie kupki w kierunku grzybicy, ale my juz mielismy wczesniej zrobione i szlismy do niej z wynikami. Obecnie leki, ktore zapisała wyelimynowały grzybice w 50% wiec kuracji ciąg dalszy. Ale idzie ku dobremu.
- trzeba sie umowic i zrob to juz TERAZ bo są masakryczne koleji (nam sie raz udało, bo ktos zrezygnował i wchodzilismy z marszu) a tak to min. 3-4 tyg. oczekiwanie na wizyte.
- krew pobierali z raczki (trwalo to chwile). Wyniki po 3 dniach. I jak chcesz robić malej testy pokarmowe z soczwicy krwi to od razu wez 2 zestawy, bo jeden to bez sensu :no:
- pozniej jak odbierasz wyniki, to juz nie musisz sie umawiac na wizyte tylko mowisz ze chcesz omowic wyniki i wpuszczają cie bez kolejki :tak:

Chyba wszystko, nie wiem ... jakby co to pytaj :tak:
 
dziewczyny witajcie na forum już jestem jakiś czas ale dawno tu nie zaglądałam
poprawię się hihihi
jestem z Poznania a dokładniej mieszkam w Swarzędzu zapisałam córeczkę (mała ma AZS ) na wtorek do doktora Grochowiny ( ze Swarzędza) czy może któraś z Was słyszała coś na Jego temat
dzięki wielkie pozdrawiam :)
 
dziewczyny witajcie na forum już jestem jakiś czas ale dawno tu nie zaglądałam
poprawię się hihihi
jestem z Poznania a dokładniej mieszkam w Swarzędzu zapisałam córeczkę (mała ma AZS ) na wtorek do doktora Grochowiny ( ze Swarzędza) czy może któraś z Was słyszała coś na Jego temat
dzięki wielkie pozdrawiam :)

ja niestety nieee :no:
 
reklama
Do góry