reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

ładny



taki wypatrzyłam i chyba w tygodniu po niego pojedziemy ..


Damqelle-tak :tak: olejek rycynowy
sama sobie go chyba kupię bo 300 zł to masakra :baffled:

u nas sypie śnieg i pada deszcz-w nocy ma być -2 wiec rano będzie wesoło przy odwożeniu dzieci do szkoły ;/
 
reklama
Ładny!

Mama
Zdolne masz dzieci. I córkę i syna z tą zabawa zębami.

Ja też tyle chyba bym nie dała na odżywkę do rzes :p

Ja w tym roku kończę 32 i też czuje się na mniej.
Teraz nie mogę pić ale myślę że za jakiś czas znów zacznę się konserwować w wami :D

Ja też lubie robić różne hand majdy jak się nudzę. Teraz robię bransoletki shambala. Kiedyś robiłam figurki z masy solnej, koszyki z papierowej wikliny :-D
Lubie to!
 
Ostatnia edycja:
pochwale się :-D
Moje wczorajsze dzieło.
 

Załączniki

  • 1389601061259.jpg
    1389601061259.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 38
Hejka!
Anuszka no piękności robisz :szok: Uwielbiam bransoletki :tak:
Mama narożnik pięęęękny! a my jeszcze nie wybraliśmy łóżka dla siebie ale już po czasie urodzinowo- świąteczno - noworocznym więc chyba będzie więcej czasu by poszukać. Mój M jest bardzo wysoki więc mamy nie lada wyzwanie. Z tym, że jutro mam dentystę, a na sobotę może uda mi się umówić do fryzjera... no i tak czas ucieka.
W sumie to nie przejmuje się wiekiem. Mam te 32 lata i co z tego? A na ile się czuje? hmmm nie wiem :-D jest jak jest i tyle :-p po prostu nie myślę o tym :laugh2:

A jak tam z pogodą u Was? Bo w Gdańsku zima zaskoczyła drogowców i rano po lodzie i w korkach wlekliśmy się do pracy :growl:
 
U nas dziś ładnie.
Słońce, odrobina mrozu ale tak delikatnie.
Byłam dziś z psem na krótkim spacerze i w piekarni więc poczułam ta pogodę na własnej skórze :-D

To teraz moje trojaczki
 

Załączniki

  • 1389640359767.jpg
    1389640359767.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 34
Hej kobitki:)
Ja tylko tak na chwile bo zaraz do pracy sie zbieram ..wrrr nocki:(
Jutro po pracy wdepne na dłuzej ,bo ja i tak nie spie:)
AAA chce Wam sie pochwalic moje Kochane ze mamy
KWALIFIKACJE!!!!
Czekam teraz na TEN telefon:):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miłego wieczorku
 
Hej ,hej
Witam sie poranną duuużą kawą ,sypneło sniegiem tak delikatnie a głowa mi pęka..
SMERFETA Dziekuje za gratki ibardzo sie ciesze ze nastepny rozdział przed nami ,ojj ciekawe jak to bedzie ,jak sie maluszek w domu pojawi?
Pozdrawiam wszystkie Panie:)
miłego dnia
 
reklama
i ja się witam jak zwykle z zieloną herbatą

u nas od rana pada mokry śnieg więc jest nieprzyjemnie

Katinka - gratulacje i żeby telefon szybko zadzwonił

my w przyszłym tygodniu mamy drugie spotkanie w OA, bo nam grudniowe odwołali więc jeszcze długa droga przed nami

miłego dnia :-)
 
Do góry