reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

reklama
Wow Katinka! No nie mogę uwierzyć!!!! Już!?!?!!! Ale mega szybko :-D :-D :-D
Ty na zakupy pędź po misie, zabawki, trochę ubranek, łóżeczka! :-D Ale super! Jej i tak nagle będziecie dużą rodzinką :-D
A kiedy zobaczycie dzieci? Zdradzisz nam ich imiona?

Mama przynajmniej będziesz miała dzień długi ;-) ja to śpioch jestem
 
Katinkaaaaaaaa

ja pierdzielę










cudoooowna wiadomość ;))) powodzenia kochana i niech Was zaleje ocean miłości!!!!
idealnie sie wszystko układa -noż kurcze mać jak się cieszę ...

re-we-la-cja!!!!

pisz co tylko możesz ,co wiesz i czym się chcesz z nami podzielić ;))))


Smerfeta
ale czad co :-D:-D:-D:-D
 
Mama no mega ekstra czad :-D
b020.gif


Katinka
n025.gif
 
Katinka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
NIESAMOWITE TEMPO!!!!! Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za jutro, bo pewnie jutro jedziecie czytać karty i za pierwsze spotkanie!
No i do tego zazdroszczę wściekle...
Buziaki dla wszystkich.
 
Dziewczyny,jak narazie jestem przeszczęśliwa ,ale troche sie boje jutra ,co nam powiedza ,czego nie powiedzieli nam przez tel ,czy pojdzie to tak jak ma byc
Spac nie moge ,chodze jak ćma i mysle ,mysle i mysle!!!!!!!!!!!

Jutro zdam Wam relacje jak było ,mamy spotkanie po południu
Jak narazie wiemy tylko ze dzieciaczki sa zdrowe!
Dziękuje WAm KOCHANE ze tak miłe słowa
Az sie wzruszyłam...
 
Cieszę się razem z Tobą Katinko!!!! :-):-):-)
Emocje muszą być niesamowite, ale dziś już wszystkiego się dowiecie. Czekam niecierpliwie na wieści.
I z całego serca życzę Wam, żeby kary dzieci były dobre, a one same jak najprędzej znalazły się w domu.
Buziaczki
 
Cześć dziewczyny. Zawsze chciałam adoptować dziecko. Mam już Małą Kruszynkę ale nie wiem czy będzie mi dane zostać po raz kolejny mamą... Chciałam was zapytać jak wygląda procedura adopcyjna? Jakie wymogi trzeba spełnić?
Katinka powodzenia i gratuluje! wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa:tak:
 
reklama
Katinka gratulacje!!!!
Powodzenia i czekamy na wiesci

Ja wyszalalam sie w sobote z dziewczynami z pracy. wczoraj objechalismy babcie z zyczeniami i podrzucilismy dzieci na opieke. Teraz mamy cale lozko tylko dla siebie i menu warzywne na caly tydzien :-D
 
Do góry