reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Wooow Anuszka kiedy wyjadłaś kamienie z mojego akwarium? ;-) Oszczędzaj się mocno i wypoczywaj. Absolutnie nic nie dźwigaj! No i siora mi mówiła że przez pół roku od operacji nie wolno dźwigać ciężarów więc pamiętaj o tym i niech mężu nosi :-) U Ciebie to trzeba było dostać się wyżej dlatego laparo miałaś zaraz pod cycem, ale ważne że laparo a nie normalne cięcie.
No a z tym mega szybkim wypuszczeniem że szpitala to masakra.

Ale ze szpitalami to w ogóle jest masakra! Dziadka przedwczoraj przywieźli do domu o 3 w nocy ze szpitala! I to jeszcze z jego kom dzwonili do teściowej że ma przyjechać po dziadka, a dziadek nie chodzi! Po prostu szkoda gadać :-( A okazało się że dziadek musi być w szpitalu...

No nic, koniec marudzenia, zaraz do domu idę.

Katinka myślałam że tym zakupem chcesz podrażnić się z mężem ale widzę że złota z Ciebie żona :-)

Miłego dziewczyny!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Żwirownia, kamieniołom, kamienie z akwarium.
Dobre!

Tak wiem że nie mogę dźwigać! a dr chciała mi dać 12 dni L4, nawet nie zapytała jaką mam pracę ale wykłóciłam się na więcej wolnego! Ja w gastronomii, praca czasem po 9-11 godz, co kilka dni jakaś dostawa!
Już mi lepiej. Dziś nawet byłam na zakupach z mężem żeby kupić sobie jedzonko bo dieta lekkostrawna. Biorę jeszcze przeciwbolowe, czasem jak za długo chodzę lub siedzę i tabletka przestaje działać to już muszę poleżeć. Ale w miarę ok. Mąż mnie we wszystkim wyręcza, bardzo mi pomaga.
Dostałam też @ więc kumulacja bólu :-D
 
Anuszka ja też dziś dostałam @ Dla mnie to taki prezent od mojego wrednego organizmu, i jeszcze jak boli wredno małpa no! Na szczęście od innych dostałam ładniejsze prezenty :-D a teraz zostało mi sprzątanie po imprezie :-(

Anuszka, jak najbardziej w Twojej pracy musisz mieć dłuższe L4. Dostałaś na miesiąc?

A jak tam pozostałe forumowe koleżanki? Jak Wasz weekend? Dobrej nocki!
 
miłego dnia babki..z ciepłą herbatą i chłopem swym bo wieje okrutnie:baffled:


Smerfeta
a cza prezenty dostajesz?? latek przybyło????pisać,pisać :-p
jeśli tak to pójdź w me ramiona wiesz czego Ci (Wam) życzę


Anuszka
zdrówka.


Damqelle
jak tam Twoja ekipa-zdrowi?

Celta
???

Katinka
???
 
Hej!
Mama dzięki :-D od wczoraj już mam parzystą liczbę mówiącą o moim wieku :-)

U mnie raz pada a raz świeci słońce. Teraz jest kolej na słońce :-D

Miłej niedzieli! :-)
 
smerfeta, o ja cie! W takim razie wszystkiego najpiękniejszego! Spełnienia marzeń :-)

Boże odżywka do rzęs na tyle kasy?!?! Ja to od razu przeliczam na inne, bardziej potrzebne rzeczy... w związku z tym nigdy nie będę miała pięknych rzęs, bo mi kasy szkoda... No trudno.

Anuszka!!! halo, dobrze, ze już w domu jesteś i że coraz lepiej się czujesz :-D, a swoją drogą było co wyjmować z Ciebie, oj było! Bardzo dobrze, że się zdecydowałaś na tą operację, teraz już będzie z górki. Za jakiś czas możesz się zabrać za powiększanie rodzinki.. Kuruj się, odpoczywaj.


Miłego dnia Wam wszystkim życzę, choć taki wietrzny, że ledwie wróciłam z kościoła do domu, mnie zwiać chciało do rowu ;-)
 
Smerfeta - Sto lat i spełnienia marzeń :-)

taka pogoda, że zostaje tylko siedzenie w domu z herbatą i dobrą książką. Ja właśnie czytam "Katarzyna Wielka. Gra o władzę" i ją polecam.

udanej niedzieli Dziewczynki
 
heloooł wieczornie ;)

moja córa miała dziś pierwszy taneczny występ ..bylismy w szkole w pobliskiej miejscowości bo była WOŚP i między innymi był występ taneczny..

dumna byłam -ajakże :-p
tańczyli 3 piosenki-Zu chodzi na tańce od września jako zajęcia dodatkowe w szkole.

a drugie info :-Dże synowi memu ruszają sie 2 dolne jedynki wiec ciągle przy nich majstruje ,że pewnie jutro już Mu wylecą z hukiem :-p:-D


trzecie info-zrobiłam sernik na zimno więc ..zapraszam -kawę każda niech sobie zrobi i wlatujcie :tak::rofl2:



we wtorek mam gina--->proszę o &&&& żebym torbiela nie miała bo tak mnie boli lewa strona ,że obawiam się tego:baffled:


Smerfeta
ja w tym roku 35 skończę :blink: czuję sie na 20..na 25 ponoć wyglądam i ...tego sie trzymam :-D
także wypijmy za dobrze zakonserwowane ciałko
latka niech lecą ,ale my wciąż gibkie i jędrrrne :-p:-D czyż nie :nerd::-D
 
reklama
Smerfeta 100 lat !!!
A mi w tym roku wbija 4 z przodu, ale to dopiero w sierpniu wiec jeszcze sie nie martwie ;-)

Bylam dzisiaj bardzo zawiedzona bo chcialam z rodzinka w koncu isc na dlugi spacer a tu taka wredna pogoda. W ubieglym tygodniu jak bylo tak ladnie to gosci podejmowalam przez dwa dni. Mam dosc kiszenia sie w domu. Klinicznie potrzebuje ruchu.
Wczoraj bylismy w IKEA szukac szafy i lozka pietrowego. Bylo tylko masakrycznie duzo ludzi. Ale kupilismy dziewczynkom szmaciane owoce i warzywa to sie dzisiaj bawia :-D

celta - ja tez nie wydam tyle kasy na odzywke. Trudno, nie zabije nikogo rzesami. Jakos to przezyje. Ale podobno dobre efekty daje zwykly olejek bodajze (mama pomoz) rycynowy. Czy tak?

caly dzien siedze i nic nie robie konkretnego. Nie lubie tak.
Robie na szydelku lale. Zobaczymy jak wyjdzie to bedzie Ani. Dorobimy ubranka i takie tam
 
Do góry