reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ADOPCJA- pary starające się o adopcję wczoraj i dziś.

Hej!
Anuszka jak się czujesz? Mam nadzieję że nie boli... Masz dużo odwiedzających? Jak byłam w marcu tydzień w szpitalu to ciągle ktoś z rodziny u mnie był, aż czasem mnie to wkurzalo :-D ;-)

Katinka co sobie kupiłaś? ;-)

Dziś dostałam wyniki kariotypów. Wynik jest prawidłowy, ale tak mi serce biło gdy taaak powoli ściągał się plik z neta... Jutro znowu przyspieszy mi się akcja serca gdy będę odbierać wyniki męża :-/

Ja też poproszę o namiary na odżywkę :-)

Spadam do kąpieli :-) dobranoc!
 
reklama
kawa...kawaaaaa goraca-komu??:-D


Damqelle
jam wielkopolska :-)
a odzywka to pewnie Revitalsh??? kosztuje 320 zł ..efekty sa po 3,4 m-ącach wiec trochę trzeba czekać na efekt:confused2: sama bym sobie zapodała bo to co mam to nie rzęsy :sorry::eek:
co do makijazu-kiedys pracowałam w agencji modelek i malowałam je na pokazy..uczyłam kamuflażu ...ale teraz-dzieci,szkoła,dom,swój gab.i nie mam już tyle czasu...


Kwiatek
&&&& za zbieranie forsy i udana drugą próbę do inv!!
mam fotki rzęs które ostatnio załozyłam ,ale ja nie umiem fotek wrzucać na bb :sorry:
mi się never nie zdarzyło posklejać rzęs a tez czasem długie zakładam bo miałam w tamtym m-cu klientke która miała tak długie swoje rzęsy ,że focha walnęłam ,że jest bezczela przychodząc z takimi rzęsami na przedłużenie ;-):-D:-p ale ona w klubie nocnym pracuje jako barmanka i prace ma nocną i nie chce sie jej malować ,ale mimo długich jej i dłuzszych doklejanych nawet 2 się nie skleiły a co dopiero kilka:shocked2: ale trafiłaś :sorry:


Katrina
najczęściej uczula klej-dokleja się do rzęsy a nie do skóry-jak któras dokleja do skóry to lipa straszna :eek:


Anuszka
????????????????


Celta
????
miłej pracy ;)


Zuza
zdrowi jestescie ??


Smerfeta
równiez miłego dnia i pracy :)



zaraz się zbieram do pracy ..
 
Jestem...żyje:-)
W domu bylam juz wczoraj ale to zdecydowanie za wczesnie 24 godz po operacji!!!
Bolało jesCze strasznie, nie moglam sie ruszac, a jak szlam spac to plakalam. Ale dzis juz jest lepiej.
Mam trzy dziurki i jedną kreske na brzuchu. Nie moge kichac i sie śmiać.
Musze trzymać się diety i wiele mi nie wolno.
 
Anuszka
miałaś laparoskopowo??
ja tez miałam laparo...blizny Ci zostaną już ,moja nagorsza jest pod pępkiem -długo na 3cm..reszta pod jajnikami i nad spojeniem to do przezycia.


trzymaj się ;)
 
Tak laparo.ale ja mam tez kreske na pempku, pod cyckami na srodku i dwie kropki pod prawym żebrem.a to moje kamyki, obok 1 groszowki

2014-01-09 15.20.04.jpg
 

Załączniki

  • 2014-01-09 15.20.04.jpg
    2014-01-09 15.20.04.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
Witam się i ja zieloną herbatą.

Anuszka - to wracaj szybko do siebie, a na blizny są dobre kremy. Ja miałam 2 laparo i trochę z bliznami walczyłam, ale było warto.

Ja od miesiąca stosuję NewitaLash- i na razie dużej różnicy jeszcze nie widać, ale jak pisała Mama05 trzeba dłużej poczekać na efekty.

Miłego piątku :-)
 
Hej Gangu Olsena:)

Ja juz po pracy i zaczełam weekend:):) chodze zakręcona ,ale emek w domciu no to sniadanko miałam ba Dzien dobry:-D Jak ja lubie takie ranki;-)
smerfeta zakup był dla meża meża dlatego pisałam ze jego uszczesliwie ,niestety nie siebie;-) Radio i głosniki do auta kupilsmy,no męczył mnie z poł roku ze te charcza ,ze nie ten dzwiek,ja tam nie zaden Bethowen zebym az taki słuch miała:-D mogło byc to dalej ,no ale udało mu sie mnie przekonac aaa niech tam ....
[h=1]anuszka
dobrze ze juz po,teraz duzo zdrówka!!!


Buziaki
[/h]
 
reklama
anuszka i widzisz - chcialas z takim kamieniolomem w ciazy chodzic?

teraz sie szybko niech goi i na inv

Dziewczyny ta odzywka to chyba to. Strasznie droga ale ona na gruponie kupila. Tak wiec patrzec, patrzec bo warto. Naprawde efekt jest :-D
 
Do góry