reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie ....

reklama
Wczoraj wieczorem Victor nas pogonil z pokoju bo chcial sie sam bawic,po pol godzinie cisza nastala ja wchodze a on juz w lozku i mowi aaaaa.Sam spac poszedl tyle,ze byl nie przebrany.Zmienilam pampka,ubralam pizamke i zasnal :-)
 
no prosze vici :)
u nas nie ma wiekszego problemu ze spaniem - czasmi zdaza sie ze mala w nocy zajeczy ale to pojedyncze przypadki ... z usypianiem tez ciagle spokoj ... jak ja sobie przypomne jak sie z michalem meczylam ... brrr
 
U nas tez nie ma problemu ze spaniem ale rzeby tak sam poszedl to pierwszy raz.Przewaznie bral jedno z nas za reke i chcial aby isc z nim.Pizamka,pampers buzi i spac a wczoraj sam samiutki:-D
 
A jak nauczyć, żeby rano jeszcze się przebrał, zjadł, umył i rodzicom śniadanie do łóżka przyniósł ? :laugh2:
 
vici super jak Victorek sam poszedł do łózeczka.
A ja musze powiedzieć ze moja Dominika od 1,5 miesiąca chodzi tuż po 20 spać i śpi do 8 rano.
Ale dodam że rutyna wieczorna to jest podstawa.
Myju myju kolacyjka mycie ząbków i kładziemy się do łózka.
 
a u nas (zpomnialam napisac) po przestawieniu godzin - mala zamiast wstawac godzne pozniej to wstaje godzine wczesniej - efekt jest taki ze kolo 7 (czasami nawet wczesniej) jest juz na nogach ... w tygodniu nie jest to takie uciazliwe ale w weekend ... masakra...
 
reklama
Do góry